Lorna Byrne - Láska z nebies
Lorna Byrne - Láska z nebies

Lorna Byrne - Láska z nebies

Kód tovaru: 9788055139869
Od autorky bestsellerov Anjeli v mojich vlasoch a Schody do neba a Posolstvo nádeje od anjelov.
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Lorna Byrne - Láska z nebies


Láska z nebies ponúka jedinečný pohľad na lásku, na jej pôvod, jej význam v živote človeka a názorne ukazuje, akými spôsobmi môžeme milovať.

Lorna Byrneová vám vysvetlí prečo sa my sami máme tak málo radi a naučí vás, ako dať čo najviac z tej lásky uzamknutej hlboko v našom vnútri. Všímame si viac nedostatky a chyby, čo v nás vyvoláva pocit nespokojnosti s našim životom. Pritom ale máme možnosť rozhodnúť sa a vybrať si. Lorna upozorňuje, že nesmieme dovoliť aby nás ovplyvnila nenávisť a naše srdcia tak zatvrdli. 

Varuje pred bolesťou a nereálnymi očakávaniami v partnerskej láske. Okrem lásky medzi Bohom a ľuďmi je rovnako dôležitá i láska k našej Zemi, k planéte, na ktorej žijeme. Lorna predpovedá, aké obrovské problémy spôsobíme sami sebe aj budúcim generáciám, ak nezačneme mať radi našu planétu. Hovorí o vlne lásky, ktorú Boh zosiela na svet a jej vplyve na ľudstvo.

Po prečítaní knihy budete mať na lásku úplne iný pohľad. Kniha prebúdza lásku, ktorá v nás drieme, vďaka nej môžeme v sebe nájsť viac súcitu, viac šťastia, silu zmeniť svoj život či pomôcť zmeniť aj život ľuďom naokolo.

Anjeli mi hovoria, že láska je najmocnejšia sila na svete. Láska nám ukazuje správnu cestu a vedie nás vpred. Láska je hodnota, pre ktorú sa oplatí žiť.
Lorna Byrneová

Detaily o knihe:

Počet strán: 192
Väzba: pevná väzba
Rozmer: 125 x 200 mm 
Hmotnosť: 270 g
Jazyk: slovenský 
EAN: 9788055139869
Rok vydania: 2014 
Vydavateľstvo: Ikar

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.