Pavel Džuban - Tri elementy
Pavel Džuban - Tri elementy

Pavel Džuban - Tri elementy

Kód tovaru: 9788097206321
Pavel Džuban - Tri elementy. Element prvý – človek. Rébusy života
13,47 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,47 €
Doba dodania: 1 - 3 dni
Opýtajte sa na tento produkt

Pavel Džuban - Tri elementy


Séria "Tri elementy" prináša rozprávanie o putovaní jednej mladej trojice svetom, o ktorom sa im ani nesnívalo. Vydajte sa s nimi na jedinečnú púť cestičkami, ktorými už veľmi dlho nik nešiel. Vedú do sveta, ktorý pozná len pár ľudí.

Tri elementy je fantasy svet plný prekvapení, zvláštnych technológií, úžasných ľudí, krásnych bytostí. Je plný snových obrazov, nezvyčajnej mágie, tajuplných zákutí a ríš, dobrodružstiev a mýtov, ktoré sa ukážu byť čímsi celkom iným.

Prvá knižka série Tri elementy sa nazýva Element prvý – Človek a má podtitul Rébusy života.

Prvý element je teda človek. Človek ako element? Element čoho? A aké sú tie ďalšie dva, keď človek je len jeden z nich, hoci aj prvý? No nie je prvý len preto, lebo je nevyhnutný, kým tie ďalšie nie? Ktovie…

Na ďalšie dva elementy si budete musieť počkať. Na ceste k nim totiž treba rozlúštiť rébusy. Niekedy môže vyriešenie rébusu byť aj viac než len práca pre hlavu. Môže to dokonca byť šanca na záchranu, keď komusi ide o život.

Možno je rébus šancou na nájdenie seba samého po tom, ako sa náhoda za náhodou ukážu ako zákonitosť, či dokonca predpoklad. Hádanka za hádankou. A trojica mladých ľudí musí také rébusy riešiť. Do začiatku aby prežili.

Detaily o knihe:

Počet strán: 328
Väzba: brožovaná
Rozmer: 148 x 210 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788097206321
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Lutien

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.