Lorna Byrne - Posolstvo nádeje od anjelov
Lorna Byrne - Posolstvo nádeje od anjelov

Lorna Byrne - Posolstvo nádeje od anjelov

Kód tovaru: 9788055133508
Od autorky bestsellerov Anjeli v mojich vlasoch a Schody do neba.
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Lorna Byrne - Posolstvo nádeje od anjelov


Od autorky bestsellerov Anjeli v mojich vlasoch a Schody do neba

V Posolstve nádeje od anjelov írska mystička Lorna Byrneová v tejto náročnej dobe tlmočí veľmi dôležitý a naliehavý odkaz z neba.

Anjel mi povedal: „Nádej robí z nemožného možné.“

Lorna vidí anjelov presne tak ako my vidíme ľudí a každý deň sa s nimi rozpráva. V predchádzajúcich dielach Lorna opisovala svoj život a to, ako ju anjeli pripravovali na to, aby sa podelila o posolstvo s celým svetom. V tejto knihe pre nás prináša posolstvo nádeje.

Lorna Byrne vysvetľuje, ako anjeli pomáhajú ľuďom, keď sa cítia unavení, zúfalí, smutní a nemilovaní, keď majú pocit, že sú zlými rodičmi, majú finančné problémy alebo nič nestíhajú.

V Posolstve nádeje od anjelov Lorna priamo a jednoducho píše o tom, ako sa človek môže na anjelov obrátiť s prosbou o pomoc a prežiť tak lepší a šťastnejší život.

V knihe Posolstvo nádeje od anjelov Lorna Byrneová tiež priznala, že okrem anjelov vidí aj ľudské duše: „Občas mám tú česť uzrieť dušu človeka, a vždy mi vyrazí dych, aká je krásna. Je taká nádherná, že vám to ani neviem slovami opísať. Nevidím však dušu každého človeka. V živote som ich videla v plnej nádhere niekoľko stovák a ďalších niekoľko tisíc som aspoň zahliadla kútikom oka, keď o krôčik predchádzali telo človeka. Verím, že tento dar som dostala, aby som ostatným mohla pomôcť uveriť, že naozaj majú dušu. Často sa ma pýtajú, ako viem, že každý má dušu, a moja odpoveď asi neuspokojí každého, ale vravím, že keby ste nemali dušu, Boh by vám nedal anjela strážneho. Viem, že každý z nás má dušu, aj keď vám to neviem dokázať. Máte dušu a tá je krajšia ako všetci anjeli. Každý z nás je Božím dieťaťom bez ohľadu na vierovyznanie a Boh nás miluje natoľko, že každému z nás dal kúsok svojej iskry, a práve to je ľudská duša.“

Detaily o knihe:

Počet strán: 152
Väzba: pevná väzba
Rozmer: 131 x 208 mm
Hmotnosť: 270 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055133508
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: Ikar

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.