Hernán Huarache Mamani - Hadí žena
Hernán Huarache Mamani - Hadí žena

Hernán Huarache Mamani - Hadí žena

Kód tovaru: 9788026704584
Hadí žena - Hledání podstaty ženské síly
18,45 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena18,45 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Hernán Huarache Mamani - Hadí žena


Laru po rokoch manželstva opustil muž kvôli mladšej žene. V zúfalstve sa rozhodla odísť do Milána a na radu priateľov sa vydala do Peru.

Predtým si prečítala knihu Kurandera a bola jej posolstvom úplne uchvátená. Rozhodla sa spoznať kultúru And a nájsť pravé hadie kurandery, ktoré by jej mohli pomôcť stať sa nezávislou, múdrou a silnou - proste skutočnou ženou.

Staré náboženstvo Inkov tvrdí, že prvým človekom na zemi bola žena - Pachamama, ktorá sa stala ich hlavným božstvom.

Táto spoločnosť sa samozrejme pozerala na postavenie a úlohu ženy, na manželstvo a sexualitu úplne inak ako ľudia na Západe.

Hernán Huarache Mamani sa stal strážcom a oddaným propagátorom ich učenia a pokúsil sa ho čitateľom priblížiť formou románu.

Detaily o knihe:

Počet strán: 421
Rozmer: 135 x 210 mm
Hmotnosť: 570 g
Jazyk: český
EAN: 9788026704584
Rok vydania: 2015
Vekové odporúčanie: 15+
Vydavateľstvo: Motto

Recenzie

piatok, 17. február 2017
Krásne napísaný príbeh ženy, ktorá si po tom ako s ňou chce rozviesť jej muž, ktorého nadovšetko miluje, myslí, že sa jej zrútil svet. odchádza do ďalekej peruánskej samoty, kde hľadá samu seba za pomoci šamanov . Popri opise krajiny a cesty hlavnej hrdinky je čitateľ konfrontovaný so samým sebou a ak chce, nájde v problémoch Laury aj svoje vlastné. Kniha je určená hlavne ženám, ktoré sú častokrát podceňované, submisívne a častokrát sa zbytočne podceňujú. Autorovi sa podľa mňa podaril krásny návod, ako sa zo submisívnej ženy stane žena sebavedomá ale pokorná, atraktívna a zároveň láskavá. Pointa celého tkvie v tom, že ak niečo naozaj chceš a ideš si vytrvalo za svojím presvedčením aj napriek ťažkým skúškam a prekážkam, dosiahneš to. Vrele doporučujem, naozaj veľmi dobré čítanie. Potrava pre dušu, návod ako sa stať haďou ženou. Martha
Martha