Mark Anthony - Dôkazy večnosti
Mark Anthony - Dôkazy večnosti

Mark Anthony - Dôkazy večnosti

Kód tovaru: 9788055146850
Mark Anthony - Dôkazy večnosti
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,99 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt
Kniha Dôkazy večnosti je súhrn autorových výsledkov a dlhoročných skúseností, vedomostí a štúdia v oblasti posmrtného života.

Objavte poučné, utešujúce a pravdivé príbehy Marka Anthonyho, ktorý pomáha ľuďom komunikovať so svojimi blízkymi v duchovnom svete. Vydajte sa na povznášajúcu cestu, ktorá vás oboznámi so záhadami posmrtného života a zároveň odstraňuje strach a predsudky sprevádzajúce kontakty so svetom duchov.

Mark Anthony v knihe Dôkazy večnosti používa inteligentný a vtipný štýl a hovorí o posmrtnom živote, o rozhovoroch s duchmi, o karme, prevtelení aj o osvietení vnútorným svetlom. Objasňuje také nepríjemné témy ako zločin, vražda, samovražda či pocity viny v pozostalých.

Prelomová kniha Dôkazy večnosti prekonáva priepasť medzi spirituálnym a vedeckým prístupom, predkladá duchovnú komunikáciu modernej dobe, znova ubezpečuje, že duša je nesmrteľná a že so svojimi blízkymi zosnulými sa opäť raz stretneme.

Kniha prináša nové koncepcie a termíny, ktoré vysvetľujú komunikáciu s duchovným svetom. Opiera sa pritom o teoretickú fyziku, fyziológiu, teológiu a rôzne svedectvá.

Titul Dôkazy večnosti poskytuje najmodernejší pohľad na posmrtný život.

Detaily o knihe:

Originálny názov: Evidence of Eternity
Počet strán: 248
Väzba: brožovaná
Rozmer: 125 x 200 mm
Hmotnosť: 240 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055146850
Rok vydania: 2016
Vydavateľstvo: IKAR

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.