Laurent Gounelle - Den, kdy jsem se naučil žít
Laurent Gounelle - Den, kdy jsem se naučil žít

Laurent Gounelle - Den, kdy jsem se naučil žít

Kód tovaru: 9788087950128
Príbeh, ktorý osloví každého, kto sa zamýšľa nad sebou samým a hľadá odpoveď nad zmyslom života a chce sa stať strojcom svojho osudu.
11,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Laurent Gounelle - Den, kdy jsem se naučil žít


Nový román od autora známeho bestselleru Muž, ktorý chcel byť šťastný je pútavo napísaný príbeh, ktorý osloví každého, kto sa zamýšľa nad sebou samým a hľadá odpoveď nad zmyslom života a chce sa stať strojcom svojho osudu.

Predstavte si, že sa jedného obyčajného dňa prechádzate po nábreží a v tom vás za ruku chytí mladá cigánka a ponúkne, že vám z dlane vyveští budúcnosť. Nebránite sa a pre pobavenie a snáď aj trochu zo zvedavosti jej dlaň ukážete.

Vašu dlaň si chvíľu prezerá, náhle však zbledne a v jej očiach zbadáte nepredstierané zdesenie. Zlovestná veštba, ktorú potom vysloví vás nenechá chladným a aj keď ste racionálne založený človek a na veštecké predpovede neveríte, od tej chvíle už nemôžete žiť klasický stereotypným spôsobom ako doteraz a váš život sa prevráti hore nohami.

Čo ak neklamala a na jej slovách niečo bude? A prečo po vyslovení veštby náhle zmizla a ani vás nepožiadala o peniaze?

Od tej chvíle sa pre vás všetko zmení a všetko, čo ste doteraz považovali za dôležité, po čom ste túžili, o čo ste sa usilovali a čomu ste verili, vám naraz pripadá zvláštne a ničotné.

Tvárou tvár konečnosti života si uvedomíte, že musíte celú svoju existenciu od základov zmeniť. Musíte sa naučiť skutočne žiť.

Kniha je dlhou cestou sebapoznania, zvláštnych náhod, udalostí, stretnutí a zážitkov mladého hrdinu Jonathana, ktorý radikálne prehodnotil svoj vzťah k druhým, svetu a predovšetkým k sebe samému.

Detaily o knihe:

Počet strán: 248
Väzba: pevná 
Rozmer: 130 x 200 mm
Hmotnosť: 330 g
Jazyk: český
EAN: 9788087950128
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Rybka Publishers

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.