Robert Waggoner - Lucidní snění
Robert Waggoner - Lucidní snění

Robert Waggoner - Lucidní snění

Kód tovaru: 9788073367671
Lucidné snenie - Brána k vnútornému Ja.
17,65 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena17,49 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt
Kniha svedectvom neobyčajne nadaného človeka, ktorý dokáže vďaka lucidnému sneniu precitnúť vo svojom sne a uvedomiť si, že to, čo prežíva, je sen. Zážitky a skúsenosti, s ktorými sa v tomto stave stretol, presahujú všetky konvenčné psychologické či náboženské hranice.

Na svojej ceste do hlbín snenia sa autor nečakane stretol so svojim vlastným Vnútorným Ja.

Vďaka svojej schopnosti jednať celkom vedome so snovými postavami a ovládať snové prostredie prežil niečo nepredvídateľné, čo ho navždy zmenilo: podarilo sa mu nadviazať vedomú komunikáciu s pozorovateľom snu - svojou najvnútornejšou podstatou.

Niečo také je nielen šokujúce, ale podľa súčasných vedeckých názorov priam nemožné. Psychológovia sú ochotní teoreticky pripustiť nanajvýš "subliminálne ja" alebo "vnútorného pomocníka", ktorých vnímajú skôr ako značne nekonkrétne aspekty našej psychiky.

Waggoner však z vlastnej skúsenosti poznal, že takýto kontakt je nielen reálny, ale aj nesmierne inšpirujúci a obohacujúci. Overil si, že človek vedome prítomný vo svojom vlastnom sne má k dispozícii unikátny nástroj aj priestor, v ktorom môže porozumieť nielen podstate snenia, ale predovšetkým skutočnej hĺbke ľudskej duše.

Predkladá päť stupňov bdelého snenia a rady tým, ktorí doteraz lucidný stav neprežili ako aj tým, ktorí ho už prežili. Odhaľuje postupy a možnosti, ako lucidné sny posunúť na vyššiu úroveň. Svoje výklady predvádza množstvom príkladov z vlastnej praxe.

Detaily o knihe:

Počet strán: 288
Väzba: brožovaná
Rozmer: 160 x 240 mm
Hmotnosť: 480 g
Jazyk: český
EAN: 9788073367671
Rok vydania: 2015

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.