William Paul Young - Eva
William Paul Young - Eva

William Paul Young - Eva

Kód tovaru: 9788022208055
William Paul Young - Eva
13,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

William Paul Young - Eva


Výnimočný autor William Paul Young, ktorého poetické príbehy prinášajú čitateľom 21. storočia osobité posolstvá.

Najväčšie posolstvo je azda to, že Boh nás nekonečne miluje a činí nás hodnými svojej lásky. Jeho prvý román Chatrč vyšiel v tridsaťmiliónovom náklade a priniesol odpoveď na nekonečnú otázku: Kde je Boh vo svete plnom toľkej nevýslovnej bolesti?

V románe Rázcestia vyvolal Young nadšené ohlasy čitateľov - poukazuje, ako máme žiť, milovať, konať, a prináša zamyslenie nad vlastným životom, keď stojíme na rázcestí pred dilemou, ktorým smerom sa vybrať.

V očakávanom treťom románe Eva autor nevšedným spôsobom spracúva biblický príbeh stvorenia. Hlavná hrdinka Ľalia sa ocitne na ostrove kdesi na pomedzí svetov – nášho a toho druhého. Detstvo Ľalie bolo neuveriteľne kruté a plné násilia. Ona je statočná, no ako mnohí z nás priveľmi zlomená. Nakoniec s Evinou pomocou objaví nádherný pocit dôvery, ktorý je kľúčom k šťastiu. Eva, matka všetkých živých, ju považuje za svoju dcéru a pozýva ju na púť za pravdou o nej samej, na púť za pravdou, ktorá sa rovnako týka aj nás.

Román Eva ponúka nový, až trúfalo neošúchaný pohľad na náš pôvod, na stvorenie sveta. Na jednej strane sa verne pridŕža biblických textov a výsledkov niekoľkostoročného vedeckého bádania, na druhej strane ponúka fascinujúci nový výklad viery v to, kto sme a ako sme boli stvorení.

Detaily o knihe:

Počet strán: 256
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 124 x 229 mm
Hmotnosť: 480 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788022208055
Rok vydania: 2016
Vydavateľstvo: Tatran

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.