George R.R. Martin - Hra o tróny
George R.R. Martin - Hra o tróny

George R.R. Martin - Hra o tróny

Kód tovaru: 9788022207010
Hra o tróny - Kniha prvá - Pieseň ľadu a ohňa.
23,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena23,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

George R.R. Martin - Hra o tróny


Hra o tróny je prvým dielom majstrovskej série najvýraznejšieho súčasného autora v žánri fantasy. Hrou o tróny začal George R.R. Martin ságu, v ktorej spája to najlepšie, čo tento žáner ponúka. Stránky tejto úžasnej ságy sú naplnené tajomstvom, intrigami, romantikou a dobrodružstvom, ktorých čítanie je pôžitkom pre všetkých fanúšikov fantasy.

V dávno zabudnutých časoch rozvrátila podivná udalosť kolobeh ročných období. V krajine, kde leto trvá desaťročia a zima celý ľudský život, to pod povrchom vrie. Mráz sa vracia a na ľadových planinách na sever od Zimovresu sa za obranným Múrom kráľovstva začali zhromažďovať temné sily. Na juhu kráľova moc ochabuje – jeho najdôvernejší radca zomrel za záhadných okolností a jeho nepriatelia začínajú vystupovať z tieňa. V centre konfliktu stojí rod Starkovcov zo Zimovresu, ktorý je rázny a neústupný ako zamrznutá krajina, z ktorej pochádza. Kráľ povolá lorda Eddarda Starka, aby sa stal jeho pobočníkom, čo je úloha, ktorá neohrozuje len jeho rod, ale celé kráľovstvo.

Hra o tróny rozpráva príbeh, ktorý prechádza z krutej krajiny ľadu do letného kráľovstva epikurejského bohatstva, kde sa rozpletajú osudy lordov a dám, vojakov a čarodejníkov, vrahov a zloduchov, stretávajúce sa v časoch zlovestných znamení.

Záhadná skupina bojovníkov s mečmi z neznámeho kovu, kmeň divochov, privádzajúci ľudí do šialenstva, krutý dračí princ, ktorý vymení svoju sestru za trón, dieťa strácajúce sa v súmraku medzi životom a smrťou a odhodlaná žena, ktorá sa vydáva na zradnú cestu, aby ochránila všetko, čo je jej drahé. Uprostred celého tohto diania, príbehov plných tragédií aj zrady, spojencov aj nepriateľov visí osud rodu Starkovcov na vlásku. Z každej strany čelia útokom a snažia sa zvíťaziť v najkrutejšej z bitiek – v hre o tróny.

Hra o tróny je jedinečným čitateľským zážitkom, knihou, ktorá vás pohltí hneď od prvých stránok.


Game Of Thrones 3D puzzle


Ak ste milovníkom obľúbeného seriálu Game of Thrones a chcete mať kúsok seriálovej atmosféry aj u vás doma, možno vás zaujme naša aktuálna ponuka modelov 3d puzzle na motív tohto seriálu:

Game of Thrones 3D puzzle Red Keep 314 dielov
Game of Thrones 3D puzzle Winterfell 430 dielikov
Game of Thrones 3D puzzle King’s Landing 262 dielikov

Detaily o knihe:

Počet strán: 656
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 148 x 233 mm
Hmotnosť: 840 g
Jazyk: slovenský
ISBN: 9788022207010
Rok vydania: 2014
Vydavateľstvo: Tatran

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.