Stephen King - Odpor
Stephen King - Odpor

Stephen King - Odpor

Kód tovaru: 9788055177052
Stephen King - Odpor
27,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena26,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Stephen King - Odpor


Na začiatku dochádza k zlyhaniu ľudského faktora, na konci zem posievajú mŕtvoly. Nedostatky v zabezpečení laboratória na vývoj biologických zbraní a príliš starostlivý otec mladej rodiny spôsobia únik smrtiaceho vírusu superchrípky. Nezastaviteľná choroba v priebehu niekoľkých týždňov vyhladí viac ako deväťdesiatdeväť percent svetovej populácie, zvyšky sa brodia v troskách civilizácie.

Tí, čo prežili, sa vydajú na cestu – tajuplné sny ich ako magnet priťahujú do Las Vegas, kde sa usídlil muž s mnohými menami a podobami, alebo k domčeku uprostred kukuričných polí. Ten obýva staručká Matka Abagail, ktorej Boh dožičil dlhý život, aby mu pomohla naplniť Plán. Svet sa ešte len spamätáva z katastrofy a na šachovnici dobra a zla sa už rozohráva partia, v ktorej sa komunita na strane svetla musí postaviť na odpor temnote. Zvíťazí temný muž, ktorý ovláda mágiu, alebo starena, ktorá si aj v úctyhodnom veku stoosem rokov sama pečie koláče?

V románe Odpor Stephen King na veľkej ploche majstrovsky vykresľuje uveriteľný postapokalyptický svet, ale aj oveľa desivejšie zákutia ľudskej duše.

Detaily o knihe:

Originálny názov knihy: The Stand
Počet strán: 1080
Rozmer: 125 x 200 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 868 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2021
EAN: 9788055177052
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.