Charles Stross - Vládcové obchodu 5: Revoluční obchod
Charles Stross - Vládcové obchodu 5: Revoluční obchod

Charles Stross - Vládcové obchodu 5: Revoluční obchod

Kód tovaru:
Piaty diel sci-fi ságy Vládcové obchodu.
14,05 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,05 €
Doba dodania: 24 hodín
Opýtajte sa na tento produkt

Charles Stross - Vládcové obchodu 5: Revoluční obchod


Svetochodecký klan Gruinmarktu sa ocitá vo veľmi ťažkej situácii, zovretý v zúrivej občianskej vojne o nadvládu nad niejweinským kráľovstvom. Hlavná zložka jeho obranných síl uviazne v pasci v hjalmarském paláci, obkľúčená v dvoch paralelných svetoch naraz, armádou samozvaného kráľa Egona v ich vlastnej krajine, a jednotkami FBI na druhej strane v Spojených štátoch.

Vojvoda Angbard je napoly mŕtvy, pripútaný na lôžko a sprisahanci sa chystajú na smrtonosný zápas o moc, ktorý by sa rozpútal po jeho skone. Jeho jedinú nádej na záchranu predstavuje rodina Leeov v treťom svete. A do tejto situácie posielajú Američania svoj malý odkaz v podobe aktivovanej jadrovej bomby.

Miriam Becksteinová, ktorej sa ťažko podarilo uniknúť pred políciou v Novej Británii, vkladá nádeje do mladej progresívnej kľučky, ktorá sa okolo nej zoskupila. Lenže chcú ju za svoju veliteľku alebo za obyčajnú bábku v ich vlastnej hre? Čoskoro je vrhnutá do zúfalého boja o moc.

Americkým výskumníkom sa medzitým podaril zásadný prelom v odhalení princípu svetochodectva. A Novou Britániou otriasajú revolučné udalosti nevídaných rozmerov.

Detaily o knihe:

Počet strán: 304
Väzba: brožovaná väzba
Rozmer: 130 x 200 mm
Hmotnosť: 240 g
Jazyk: český
Rok vydania: 2012
Vydavateľstvo: Talpress

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.