Jana Pronská - Kliatba
Jana Pronská - Kliatba

Jana Pronská - Kliatba

Kód tovaru: 9788022020787
Kráľovná slovenskej historickej romance ponúkla v roku 2013 svojim čitateľom skutočnú lahôdku. Tento úspešný román vám prinášame v novom vydaní.
10,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Jana Pronská - Kliatba


Jana Pronská prináša strhujúci fantazijný príbeh opradený tajomstvom, v ktorom však nechýba láska, horúca vášeň a podlé intrigy, tentoraz v novom šate tretieho vydania.

Pred mnohými stáročiami Markus Berzevič s pomocou čarodejnice Solveig chladnokrvne obetoval snúbenicu Aniku, aby zachránil svojich ľudí pred dobyvateľmi. Zúfalá Anikina matka prekliala Markusa, odsúdiac ho na večný život. Solveig v snahe zmierniť kliatbu darovala Markusovi strážkyňu a jej potomkyne, ktorých poslaním je chrániť ho a zároveň hľadať spôsob, ako kliatbu zlomiť.

Každý pokus sa však skončí neúspechom a Markus stráca aj poslednú iskierku nádeje, až kým na Čierny hrad osud nezaveje krásnu Verenu z Orlay. Verena je výnimočná žena – jej srdce je dosť veľké a myseľ dosť slobodná, aby prijala neuveriteľnú pravdu o tajomnom hradnom pánovi, ktorý v nej rozdúcha plamene vášne a čistého citu.

Bude však jej láska dosť silná, aby Markus uveril v zázrak a konečne sa dočkal odpustenia?

Detaily o knihe:

Počet strán: 208
Väzba: pevná
Rozmer: 145 x 210 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788022020787
Rok vydania: 4. október 2018
Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.