Oliver Gerchitz - Filadelfský experiment
Oliver Gerchitz - Filadelfský experiment

Oliver Gerchitz - Filadelfský experiment

Kód tovaru: 9788074240225
Tajné pokusy americkej armády počas druhej svetovej vojny. Je pravda, že zmizla celá vojnová loď aj s posádkou a objavila na pár sekúnd niekoľko stoviek kilometrov od jej pôvodnej polohy?
10,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,69 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Oliver Gerchitz - Filadelfský experiment


Počas druhej svetovej vojny sa na oboch stranách podieľalo mnoho ľudí na vedeckých experimentoch a výskumoch. Vymýšľali a testovali sa nové zbrane, nové dopravné prostriedky, metódy a techniky boja.

Napriek krvavým bojom, to bola doba významných vedeckých objavov.
Pôsobili vtedy aj géniovia vedy ako Albert Einstein a Nikola Tesla.

A práve oni sa údajne mali podieľať na experimente, ktorý americká vláda popiera a tvrdí, že sa nikdy nestal. Išlo o zmiznutie celej americkej vojnovej lode vrátane jej posádky v priebehu druhej svetovej vojny. Keď sa vojnová loď prepadla do ničoty a v rovnaký okamih sa zjavila na mieste vzdialenom tisíc kilometrov. Posádka tak bola stratená niekde v čase a priestore a mnoho z nich sa po skončení experimentu ani nevrátili späť a navždy zmizli. Ďalší boli doživotne postihnutí duševnými poruchami.

Aká je skutočná pravda o Filadelfskom experimente? Prečo vláda o ňom tak zaryto mlčí a popiera ho, aj keď existujú dôkazy, že sa skutočne stal a nebol jediným.

Detaily o knihe:

Počet strán: 163
Rozmer: 140 x 198 mm
Hmotnosť: 300 g
Jazyk: český
Rok vydania: 2010
Vydavateľstvo: Dialog

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.