Oskár Cvengrosch - Tajné dejiny Slovenska, Slovenov a Sloveniek
Oskár Cvengrosch - Tajné dejiny Slovenska, Slovenov a Sloveniek

Oskár Cvengrosch - Tajne dejiny Slovenska, Slovenov a Sloveniek

Kód tovaru: 9788080792046
Nové poznatky o histórii Slovanov. Kniha je napísaná podľa najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných analýz najstarších historických prameňov.
29,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena28,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Oskár Cvengrosch - Tajne dejiny Slovenska, Slovenov a Sloveniek


Nové poznatky o histórii Slovanov. Kniha je napísaná podľa najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných analýz najstarších historických prameňov. Podľa učebníc a učiva na školách sa identita Slovenov začína v 5. - 6. storočí a rozvíja sa v období kráľov Sama, Rastislava, Svätopluka a potom upadla na tisíc rokov pod maďarskú nadvládu.

Málokto vie, že väčšina týchto poznatkov bola vyprodukovaná za posledných 200 rokov, v období národných emancipačných procesov, v období politických objednávok na dejiny. Naši predkovia Sloveni-Slováci tento súboj prehrali, a tak nám susedia určili miesto v kúte, ktoré sme my pokorne prijali. Zostali nám dejiny, ktoré nik nepotreboval, alebo nemohol použiť. Napriek tomu ale existuje množstvo dôkazoch, svedčiacich o inakosti našich dejín.

Najvýznamnejším dôkazom je náš jazyk, ktorý sa nám aj napriek obrovským politickým tlakom podarilo uchovať. A tento náš jazyk usvedčuje všetkých tvorcov oficiálnej školskej histórie zo lží a z nehoráznych podvodov.

Kniha otvára nové obzory našej histórie, spolu s autorom vstúpite do oblastí, ktoré by ste v učebniciach dejepisu márne hľadali.

Detaily o knihe:

Počet strán: 452 strán
Rozmer: 190 x 270 mm
Hmotnosť: 1830 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788080792046
Rok vydania: 2014
Vydavateľstvo: Eko Konzult

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.