Hrob v horách
Hrob v horách

Hrob v horách

Kód tovaru: 9788055151830
Komu patrí Hrob v horách a ako sa tam dostal?
14,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Komu patrí Hrob v horách a ako sa tam dostal?


Celkom obyčajný výlet do hôr sa nečakane zmení.Kamarátky Karin a Maria boli na takéto túry pripravené. No tentoraz akoby sa proti nim všetko spolčilo, najprv sa vydali zlým smerom, potom sa spustil prudký dážď a pridal sa aj nepríjemný studený vietor.

Do cieľa im ostávalo ešte veľmi ďaleko. Vtom sa Karin nebezpečne pošmykne a rúti sa dolu svahom. Ešteže sa má čoho zachytiť – bože, ale veď to nie je konár, ani palica, ona sa drží ľudskej kosti!

Privolaná polícia na mieste činu nájde nie jedno, ale hneď šesť zakopaných tiel, lepšie povedané šesť kostier, z ktorých dve určite patrili deťom. Dve dospelé osoby sa im podarí identifikovať, no identita zvyšných štyroch zostáva záhadou.

A keď si vyšetrovatelia už myslia, že našli odpoveď, vynárajú sa ďalšie otázky. Stopy nikam nevedú a vyšetrovanie sa dostáva do slepej uličky. Sebastian Bergman, ktorý je súčasťou vyšetrovacieho tímu, využíva túto situáciu aj na to, aby unikol svojej expriateľke a strávil istý čas so svojou dcérou policajtkou Vanjou. Lenže na oživenie ich vzťahu je už asi neskoro. A navyše čoskoro zistí, že do prípadu je zapojený viac, ako by sám chcel.

Komu patrí Hrob v horách a ako sa tam dostal?

Detaily o knihe:

Originálny názov: Fjällgraven
Počet strán: 464
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 155 x 235 mm
Hmotnosť: 660 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055151830
Rok vydania: 2016
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.