Amy, moja dcéra
Amy, moja dcéra

Amy, moja dcéra

Kód tovaru: 9788055133157
Amy, moja dcéra - kniha o Amy Winehouse.
15,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena15,90 €
Doba dodania: Opýtajte sa na dostupnosť
Opýtajte sa na tento produkt
Nadaná, inšpiratívna, ikona svojej generácie.

Amy Winehouse možno charakterizovať mnohými prívlastkami, no fanúšikovia si ju budú navždy pamätať najmä pre jej povestný dôvtip, šarm a životný elán.

Dvadsiateho tretieho júla 2011 celý svet zaskočila správa, že táto neuveriteľná žena nás opustila. Zástupy fanúšikov prišli o svoj idol, rodina stratila svoju Amy.

Ako speváčke sa jej mohol rovnať iba málokto. Osobitá skladateľská zručnosť v spojení s neuveriteľným hlasom spôsobili, že už debutový album Frank si získal srdcia poslucháčov. Postupne sa ukázalo, že toto dievča zo severného Londýna je čosi viac ako obyčajná hviezda zo sveta šoubiznisu.

Mitch Winehouse, Amin otec a dôverník, sa s jej fanúšikmi podelil o svoje zážitky. Spoznáme malú Amy, ktorú s láskou vychoval, úspešnú umelkyňu, ale aj ženu čeliacu závislosti. Každodenné príbehy a osobné spomienky postupne vytvárajú obraz milujúceho dievčaťa s čarovným hlasom. Zoznámime sa s Aminými hudobnými vzormi aj s jej tajnými snami. Strmú cestu k úspechu však lemovali temné skúsenosti so závislosťou od drog.

Detaily o knihe:

Počet strán: 288
Rozmer: 158 x 240 mm
Hmotnosť: 420 g
Väzba: pevná väzba s prebalom
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055133157
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.