Peter Kuko Hrivnák - Smaragdové oči
Peter Kuko Hrivnák - Smaragdové oči

Peter Kuko Hrivnák - Smaragdové oči

Kód tovaru: 9788089250035
Líder úspešnej slovenskej kapely Horkýže Slíže a autor desiatok hudobných hitov sa po prvý raz predstavuje ako spisovateľ. Peter "Kuko" Hrivnák zbieral námety na túto knihu niekoľko rokov.
11,58 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,49 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Peter Kuko Hrivnák - Smaragdové oči


Líder úspešnej slovenskej kapely Horkýže Slíže a autor desiatok hudobných hitov sa po prvý raz predstavuje ako spisovateľ.

Peter "Kuko" Hrivnák zbieral námety na túto knihu niekoľko rokov, pri jej písaní mu výdatne pomáhal ostrieľaný autor Daniel Steel Kvasnica.

Kniha okrem plnokrvného a literárne veľmi kvalitného textu obsahuje aj fotografie kapely. Ich autorom je výtvarník Milan Prekop, zakladateľ rockového festivalu Hodokvas a tvorca jeho vizuálu.

O citlivú jazykovú úpravu originálneho štýlu knihy, ktorý bohato využíva nitriansky dialekt, sa postarala Katka Tallová, priateľka Milana Prekopa (pozn. pre milovníkov bulváru).

Súčasťou knihy, ktorá sa predáva v atraktívnom kartónovom obale, je aj hudobné CD s niekoľkými zvukovými raritami z nahrávacieho štúdia a doteraz nepublikovanou piesňou Blues starej ubytovne.

Detaily o knihe:

Počet strán: 248
Rozmer: 160 x 230 x 23 mm
Hmotnosť: 440 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089250035
Rok vydania: 2008
Vydavateľstvo: Edition Ryba
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.