Kategórie

Vyberte autora

Balíček kníh od autora Petr Casanova_product
Balíček kníh od autora Petr Casanova

Balíček kníh od autora Petr Casanova + Vánoční Speciál FC

Kód tovaru: 11224
Kompletná sada kníh od autora Petr Casanova + Vánoční Speciál FC - časopisu First Class
Bežná cena109,50 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena85,90 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Kompletná sada kníh od autora Petr Casanova + Vánoční Speciál časopisu First Class


Knihy od autora Petr Casanova - balíček kníh od autora Petr Casanova obsahuje tieto knižné tituly + Vianočný špeciál časopisu First Class:

Petr Casanova - Cítit rozumem, myslet srdcem


Kniha Cítit rozumem, myslet srdcem je o karme, živote ďaleko za hranicou hmotného sveta. Postavy autentických prípadov, pomenované od A po Z, sprevádzajú karmickými vzťahmi, karmickými udalosťami a karmickými zákonmi.

Svietia na cestu v situáciách, ktoré sú pre rozum a cit bezradné.


Petr Casanova - 250 zákonů lásky


Štruktúrovaný zákonník pravidiel komunikácie, porozumenia, kompromisov a každodenného fungovania, na akých stojí každý medziľudský vzťah a každá bytosť túžiaca po spokojnosti.


Petr Casanova - 100 nejkratších cest k Tobě


Ako uveriť, že to, čo sa stalo, je k vášmu prospechu, stalo sa v správnom čase a posilní vás to, aj keď sa práve cítite slabší ako kedykoľvek predtým?

Ukľudňujúca ezoterická kniha 100 nejkratších cest k Tobě od autora Petr Casanova, ktorá pomáha rozvinúť dva vzťahy - vzťah k sebe samému a vzťah k správnemu partnerovi. Ide vlastne o dve najkratšie cesty k sebe.


Petr Casanova - Dvanáct srdcí


Knihu doporučujeme keď váš partner odmieta 250 zákonů lásky. Nechce budovať vzťah, je uzavretý vo svojom vnútornom svete, trápi vás, provokuj, nekomunikuje, odchádza alebo už odišiel.

A vy ho aj tak milujete!

Ako ho prinútiť, aby si vás začal vážiť?


Petr Casanova - Protože


Kniha je venovaná rozumu, aby mal viac pochopenia pre srdce, ktoré dokáže súčasne milovať a niekedy aj nenávidieť jeho činy.


FC Speciál 2019


Vianočný špeciál časopisu First Class - originálny názov v CZ jazyku je Vánočný Speciál FC 2019. Časopis obsahuje viac ako 130 strán pre každého, kto má veľké srdce. Vnútri sa nachádza mnoho príbehov k zamysleniu a všetky sú písané tak, aby putovali priamo k srdci a pohladili ho.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.