Paulo Coelho - Alchymista 2. špeciálne vydanie
Paulo Coelho - Alchymista 2. špeciálne vydanie

Paulo Coelho - Alchymista

Kód tovaru: 9788055130996
Očarujúci román Alchymista od autora Paulo Coelho.
12,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,90 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Alchymista je príbeh o pastierovi Santiagovi, ktorý cestuje zo španielskej domoviny do egyptských púští, aby našiel poklad pochovaný v pyramídach, očarí svojou jednoduchosťou a múdrosťou. Svieži, inšpiratívny, hlboko ľudský príbeh Santiaga je večným svedectvom o tom, ako sila snov môže meniť svet a aké dôležité je načúvať svojmu srdcu.

Záložka - Srdce - kompas

Pastier Santiago sa dostáva vo svojom živote do bohu, kedy sa rozhoduje ako ďalej so svojim životom. Má svoje stádo oviec a práca ho baví. Ale pociťuje, že to nie je ono. Že by mal niečo skúsiť. Rozhodne sa vycestovať a hľadať šťastie. Predáva svoje stádo a za peniaze si kúpi lístok na loď, dostáva sa do cudzích krajín, okradnú ho a ostáva na mizine. Alchymista je silný príbeh o ľudskej sile, odhodlaní ísť za svojim cieľom, vytrvalosti a láske. Krátky úryvok z knihy Alchymista.

Lebo nezabúdajte: Tvoje srdce je tam, kde je tvoj poklad :)

Detaily o knihe:

Počet strán: 192
Rozmer: 140 x 210 x 20 mm
Hmotnosť: 325 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055130996
Rok vydania: 2012
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

sobota, 18. február 2017
Jednoznačne najkrajšia a najlepšia kniha od tohto autora, moja malá biblia. Určite doporučujem prečítať, lebo až na k. Dá sa čítať aj niekoľko krát a stále má čo povedať. Dobrá potrava pre dušu, z ktorej určite nepriberiete, ale obohatí
Martha
Martha