Pavel Džuban - Odrazy a dopady. A realita.
Pavel Džuban - Odrazy a dopady. A realita.

Pavel Džuban - Odrazy a dopady. A realita.

Kód tovaru: 9788097206307
Podtitul knihy, Malý princ v krajine za zrkadlom.
11,27 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,00 €
Doba dodania: 24 hodín
Opýtajte sa na tento produkt

O knihe Odrazy a dopady a realita od autora Pavel Džuban


Čo vidí v zrkadle človek, ktorý je naučený každé ráno sa pred ním holiť alebo „maľovať si tvár na ksicht“? Seba.

Martinko sa však v zrkadle neuvidel, pretože to nie je obyčajný chlapec. Mamička mu nie nadarmo vravieva Malý princ. Čo sa teda stalo? Čo mohol zažiť Malý princ pred zrkadlom? Čo je zaujímavé na zrkadle, v ktorom sa zrazu ocitol? A čo vo svete za zrkadlom, do ktorého sa dostal?

Môže vôbec zrkadlo sprostredkovať pravdivý obraz našej reality? A čo všetko sa človeku môže stať zrkadlom? Čo všetko sa môže od jeho zrkadiel odraziť späť k nemu, do jeho života? A len do toho jeho? Zrkadlo hladiny jazera sa rozvlní a šíria sa po ňom kruhy, ak do vody čosi dopadne. Niekedy sa také vlny rozbehnú aj na pomyslenej hladine života človeka, v realite, a zasahujú aj tých okolo neho. A niekedy majú priam rozprávkové účinky.

Odpoveď hľadajte v knihe Odrazy a dopady a realita od autora Pavel Džuban, ktorá má moc transponovať človeka do krajiny, v ktorej nájde prekvapujúce veci, zažije všeličo priam neuveriteľné a prinesie odkaz každému, kto je zvedavý, komu nechýba chuť na nevídané dobrodružstvo poznávania sveta, tých naokolo a – a to je predsa podstatné – seba samého.

Vydajte sa na cestu. Uchopte ruku malého dieťaťa vo vás a nechajte sa ním viesť tou najzvláštnejšou cestou do iného sveta.

Detaily o knihe:

Počet strán: 244
Rozmer: 148 x 210 mm
Hmotnosť: 240 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788097206307
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Lutien

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.