Miroslava Varáčková - Grafitové dievča_product
Miroslava Varáčková - Grafitové dievča

Miroslava Varáčková - Grafitové dievča

Kód tovaru: 9788055627113
Kniha Grafitové dievča od autorky Miroslava Varáčková.
11,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,29 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Miroslava Varáčková - Grafitové dievča


Román Grafitové dievča od autorky Miroslava Varáčková, v ktorom hlavná hrdinka Táňa kráča v ústrety bezútešnej budúcnosti. Chcela by doštudovať s odretými ušami, nájsť si najpodradnejšiu prácu v meste a dúfať, že ju už nechytia policajti.

Táňa to v živote nemá ľahké. Doma na ňu čaká len matka alkoholička. Nedokáže jej dať ani pár drobných na jedlo, nieto ešte na niečo iné, bez čoho si žiadna sedemnásťročná baba nedokáže predstaviť svoj život. Únik z reality rieši len s kamošom Britvom pri drobných krádežiach. Keď ju osloví fotograf Ben, Táňa nadobudne pocit, že po rokoch trápenia a súženia, jej bude konečne dopriate to dobré v živote. No vzťah založený na neúprimnosti a faloši nemôže vydržať. A nešťastie nikdy neprichádza osamote.

Miroslava Varáčková - Grafitové dievča

Miroslava Varáčková vytvorila vo svojom najnovšom románe opäť nezabudnuteľnú hrdinku, ktorá sa v krutej slovenskej realite nebojí postaviť predurčenému osudu, chytiť život do vlastných rúk a pokúsiť sa vybudovať si svetlejšiu budúcnosť. Ponorte sa do trpko-sladkého románu, o ktorom budete premýšľať ešte dlho po prečítaní.

Detaily o knihe:

Počet strán: 184
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 130 x 210 mm
Hmotnosť: 390 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055627113
Rok vydania: 2017
Vydavateľstvo: Slovart

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.