Stefan Bachmann - Vyvolený
Stefan Bachmann - Vyvolený

Stefan Bachmann - Vyvolený

Kód tovaru: 9788055132761
Keď si ťa nevšimnú, prežiješ - Stefan Bachmann - Vyvolený.
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,89 €
Doba dodania: 24 hodín
Opýtajte sa na tento produkt

O knihe Stefan Bachmann - Vyvolený


Bartolomej Kotlík a jeho sestra Henika z feérijskej štvrte v anglickom meste Bath musia žiť podľa hesla "Keď si ťa nevšimnú, prežiješ".

Feérie sú bytosti z iných svetov – goblinovia, satyrovia, škriatkovia, trpaslíci, lesní duchovia a ďalší – ktoré po prehratej vojne postupne splynuli s bežnými obyvateľmi. Henika a Bartolomej sú miešanci a takých nechcú ani feérie, ani ľudia.

Jedného dňa sa vo Vranej uličke objaví tajomná dáma v purpurovej róbe. Bartolomej ju potajomky sleduje z okna. Kto to je? Čo chce? Ale keď uvidí, ako dáma uniesla chlapca od susedov, celkom zabudne na to, že si ho nik nesmie všimnúť. A tak si ho najprv všimne tá purpurová dáma, potom čosi tajomné, plné temnej mágie, k tomu mocný lord kancelár... a Artur Želivý, ktorý by tiež najradšej žil pohodlne a nenápadne. Práve ten napriek všetkému ponúkne Bartolomejovi priateľstvo a spôsob, ako už nebyť niktošom.

Temné zlo sa blíži, o život už prišlo deväť detí. Bartolomej je na rade, potrebuje spojencov! Vyvolený (Peculiar) je pútavý, nezabudnuteľný príbeh s prvkami detektívky, plný fantázie a prekvapivých zvratov.

Detaily o knihe:

Originálny názov: The Peculiar
Počet strán: 232
Väzba: pevná
Rozmer: 130 x 200 mm
Hmotnosť: 240 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055132761
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: Ikar

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.