Mariana Čengel Solčanská - Zakliata jaskyňa
Mariana Čengel Solčanská - Zakliata jaskyňa

Mariana Čengel Solčanská - Zakliata jaskyňa

Kód tovaru: 9788055184302
Mariana Čengel Solčanská - Zakliata jaskyňa
14,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,20 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Mariana Čengel Solčanská - Zakliata jaskyňa - Rozprávka k filmu


V ďalekom kráľovstve žil soliar Buchvald, ktorý mal dve dcéry Adu a Lenu. Raz dievčatá objavili v jaskyni, kde ich otec ťažko pracoval, okrem kryštálov soli i vzácne kamene.

Obe však dobre vedeli, aký trest postihne každého, kto si dovolí odniesť drahocenné rubíny z útrob podzemia. Lene však neschádzal drahokam z mysle a zatúžila ho mať... V noci sa preto odhodlá vydať sa na cestu, ktorá navždy zmení jej život.

Nečakaná smrť kráľa Kornela zmenila pomery i na kráľovskom dvore. Keďže kráľ nestihol určiť, či trón zdedí princ Cyril alebo Zach, úlohy zvoliť nového vladára sa zhostila ich macocha Berta. V duchu však už snovala plány, ako sa zmocní kráľovskej koruny a bude kruto vládnuť. No honba za mocou nebude taká jednoduchá, ako si princovia či Berta predstavovali...

Pôvodná slovenská rozprávka z pera uznávanej režisérky, scenáristky a autorky Mariany Čengel Solčanskej vás prenesie do kráľovstva, v ktorom rozum a rozvahu nahradia chamtivosť a zlo. Podarí sa láske ustáť všetky prekážky a zvíťaziť nad kliatbou?

Detaily o knihe:

Počet strán: 192
Rozmer: 170 x 220 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 568 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2022
EAN: 9788055184302
Vydavateľstvo: IKAR
Edícia: Stonožka

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.