Kategórie

Vyberte autora

Waris Dirieová - Dlhý list mame
Waris Dirieová - Dlhý list mame

Waris Dirieová - Dlhý list mame

Kód tovaru: 9788055135861
Keď Warisina mama vážne ochorie, modelka okamžite zorganizuje komplikovaný prevoz pacientky z krízového Somálska do Viedne.
Bežná cena9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,90 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Warisina mama vážne ochorie. Modelka okamžite zorganizuje komplikovaný prevoz pacientky z krízového Somálska do Viedne. Vybaví najlepších lekárov i operáciu a od rána do noci bdie pri jej lôžku.

Matka sa po úspešnej operácii rýchlo zotavuje a Waris ju berie k sebe. Obe sa tešia, že rodina je po dlhom čase opäť spolu, no táto idyla netrvá dlho. Matka odmieta moderný západný svet a nechápe, prečo Waris nechce žiť v somálskej púšti. Dcéra naopak nerozumie, ako môže matka tak tvrdošijne zotrvávať na starých názoroch a tradičných hodnotách.

Je šokovaná, keď sa dozvie, že matka stále udržiava priateľské kontakty s cigánkou, ktorá ju kedysi dávno obrezala, a päťročnému dievčatku spôsobila ukrutné bolesti a komplikácie na celý život.

Priepasť medzi matkou a dcérou sa prehlbuje. Waris si bolestne uvedomuje, že láska a utrpenie sú spojené nádoby.

Matka odchádza a Waris sa rozhodne, že jej svoje city a názory vyzná v dlhom liste – a zdôverí sa jej v ňom s temným tajomstvom, o ktorom dosiaľ nikto nevie.

Detaily o knihe:

Počet strán: 176
Rozmer: 154 x 234 x 15 mm
Hmotnosť: 394 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055135861
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: IKAR
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.