Kategórie

Vyberte autora

Emma Tekelyová, Ema Tekelyová - Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2
Emma Tekelyová, Ema Tekelyová - Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2

Emma Tekelyová, Ema Tekelyová - Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2

Kód tovaru: 9788097145804
Emma Tekelyová, známa vyznávačka zdravého životného štýlu, s dcérou Emou v roku 2011 vydali „cukrársku bibliu“ SLADKOSTI, od ktorých sa nepriberá.
Základná cena za variantu14,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Druhý diel obľúbenej knihy pre maškrtníkov - Sladkosti, od ktorých sa nepriberá


Emma Tekelyová, známa vyznávačka zdravého životného štýlu, s dcérou Emou v roku 2011 vydali  takzvanú cukrársku bibliu Sladkosti, od ktorých sa nepriberá.

Medzi ženami všetkých vekových kategórii nová generácia sladkostí spôsobila priam nadšenie. Mimoriadne úspešný knižný bestseller zaznamenal rekordný predaj.

Kniha Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2 obsahuje 36 nových receptov na koláče, torty, dezerty, ktoré zvládne aj každá začiatočníčka. Špeciálna kapitola prináša návody na rýchle maškrty pre zaneprázdnené ženy aj dezerty pre celiatikov.

Autorky uvádzajú aj desiatky tipov ako pri pečení obmieňať ingrediencie - podľa sezóny, chuti, príležitosti i vlastnej fantázie. „Vylepšovaním klasických receptov sme dosiahli, že aj tvaroh môže chutiť ako krém a ovsené vločky ako pravá bábovka. Aj nás prekvapilo, že mrkva a mandle majú spolu takú istú chuť ako piškótové cesto.

Používame úplne bežné potraviny, vyhýbame sa tukom, bielemu cukru a bielej múke i umelým prísadám. Stačí vymenovať, čo do koláčov ide, a je jasné, že od tvarohu, ovesených vločiek, jogurtu, kakaa, mandlí, orechov, jabĺk, malín ani od 70% čokolády sa nepriberá.

Detaily o knihe:

Počet strán: 134
Rozmer: 220 x 170 mm
Hmotnosť: 435 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788097145804
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: Tranoscius

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.