Kategórie

Vyberte autora

Victoria Boutenko - Zelené smoothie
Victoria Boutenko - Zelené smoothie

Victoria Boutenko - Zelené smoothie

Kód tovaru: 9788081112379
Zelené smoothie - Revolúcia vo výžive. Recepty na jednoduché a zdravé nápoje, ktoré vám upevnia zdravie.
Bežná cena8,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,99 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt
Recepty na jednoduché a zdravé nápoje, ktoré vám upevnia zdravie! 200 overených receptov na zdravú surovú stravu.

Victoria Boutenko a jej kniha Zelené smoothie prináša kombináciu správnej výživy a svojich znalostí o smoothie, aby nám ukázala cestu za zdravím. Potrebujeme k tomu len ovocie, zeleninu a rastliny, ktoré sme možno doteraz považovali za neužitočné. A samozrejme vodu! V Zelenej revolúcii autorka prináša 200 receptov, ktoré v sebe spájajú jednoduchosť (čo sa týka ingrediencií) a rozmanitosť chutí. Naučte sa ako si namixovať chutné zdravé nápoje!

Mixovať alebo odšťavovať? Napríklad čerstvú šťavu sa odporúča piť hneď po odšťavení ovocia a zeleniny, kým smoothie vydrží v chladničke čerstvé aj dva-tri dni.

Zelené smoothie odštartovalo zelenú revolúciu. Aj v rodine Boutenko. Po mesiaci pitia zelených smoothies sa Victoria cítila nabitá energiou viac, ako kedykoľvek predtým. Vypli sa jej vrásky, nechty boli pevnejšie, opäť schudla, potrebovala menej spať. Jej manželovi, ktorý medzitým začal šedivieť, dokonca opäť stmavli vlasy.

Victoria napísala Ódu na zelené smoothie a poslala ju všetkým ľuďom zo svojho e-mailového adresára. O pár dní začala dostávať pozitívne odpovede. „Zelená vlna“ rástla. Odvtedy chodí prednášať o svojich skúsenostiach so zelenými nápojmi plnými energie po celom svete a napísala ďalšie bestsellery (ako Zelené smoothie - revolúcia vo výžive), v ktorých hlása, že listová zelenina je najdokonalejšou potravinou pre človeka.

Detaily o knihe:

Počet strán: 168
Väzba: brožovaná
Rozmer: 125 x 200 mm
Hmotnosť: 180 g
Jazyk: slovenský
ISBN: 9788081112379
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: NOXI

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.