Kristy Cambron - Vrabce z Terezína
Kristy Cambron - Vrabce z Terezína

Kristy Cambron - Vrabce z Terezína

Kód tovaru: 9788089822430
Druhý diel Cambronovej série Ukryté majstrovské dielo Vrabce z Terezína.
11,58 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,58 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Druhý diel Cambronovej série Ukryté majstrovské dielo Vrabce z Terezína.


Súčasnosť: Sera Jamesová má pred sebou slávnostné otvorenie novej galérie a rozprávkovú svadbu. Čo viac by si mohla priať? Idylku dokonale naplánovanej budúcnosti však naruší súdny spor, do ktorého je zavlečený jej snúbenec William Hanover. Sera musí bojovať proti jedovatým obvineniam, ktoré môžu Williama stáť desať rokov za mrežami. Podarí sa jej zachrániť budúcnosť a manželstvo, ktoré sa hneď po uzavretí ocitne v kríze?

Londýn 1942: Karolíne Makovskej sa v poslednej chvíli podarí opustiť okupovanú Prahu, kde zanechala svoju židovskú rodinu. Ako novinárka pre anglický denník The Daily Telegraph zisťuje, že pred hrôzami vojny nie je v bezpečí ani za Lamanšským prielivom, kde na vlastnej koži zažíva nemecké bombardovanie britskej metropoly. Keď sa dozvie o masovom vyvražďovaní Židov vo východnej Európe, nemá inú možnosť, než sa vrátiť do rodného mesta a riskovať život, aby zachránila svojich najbližších.

Svety oboch hrdiniek prepojí život malého dievčatka, ktoré im ukáže, že ani v tých najtemnejších okamihoch netreba prestať dúfať. Sera a Kája sa musia naučiť spoliehať na svoju vieru a bojovať o to, na čom im skutočne záleží – aj keď to bude znamenať, že do stávky vložia vlastnú budúcnosť.

Pokračovanie príbehu Motýľ a husle od autorky Kristy Cambron z vydavateľstva i527.net

Detaily o knihe:

Originálny názov knihy: A Sparrow in Terezin

Počet strán: 320
Rozmer: 142 x 210 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 438 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2020
EAN: 9788089822430

Vydavateľstvo: i527.net

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.