Paulo Coelho - Valkýry
Paulo Coelho - Valkýry

Paulo Coelho - Valkýry

Kód tovaru: 9788055127286
Cesta k pravej láske a k pravému poznaniu: ak milujeme, svet sa zmení.
10,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Paulo Coelho - Valkýry


Dnes už klasický román Paula Coelha Valkýry (prvý raz vyšiel v roku 1992) je autobiografický a zároveň širšie platný príbeh o dvoch povahovo odlišných partneroch.

Hlavnou postavou je muž, ktorý chce zmeniť vlastný život a ísť za svojím snom: vydá sa do Mohavskej púšte hľadať svojho strážneho anjela, chce dosiahnuť hlboké poznanie seba a okolitého sveta, otvoriť sa intuícii.

Vie, že púšť nie je taká vyprahnutá a bezútešná, ako vyzerá. Skrýva sa v nej príležitosť na nové, objavné stretnutia.

Ďaleko od svetského chaosu tu žije mladý majster tradície, známy z Denníka Mága, a skupina bojových valkýr, brázdiacich púšť na koňoch. Všetci spoločne pomôžu Paulovi dosiahnuť cieľ.

Paula na jeho púti sprevádza manželka Chris. Ich putovanie je zároveň duchovné i skutočné, plné nezvyčajných udalostí, a nakoniec im ukáže cestu k pravej láske a k pravému poznaniu: ak milujeme, svet sa zmení.

Kniha o tom ako komunikovať so svojim strážnym anjelom. Ako zrušiť všetky vedomé i nevedomé dohody, ktoré nám neslúžia, požiadať o očistenie anjelov, Boha, i elementy: vzduch, zem, oheň, voda. Ako sa prijať a odpustiť si a uzavrieť novú dohodu s anjelom v záujme najvyššieho dobra.

Detaily o knihe:

Počet strán: 216
Väzba: pevná
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055127286
Predbežný dátum vydania: 14.7.2015
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.