Jana Šulková - Silnejšia ako osud
Jana Šulková - Silnejšia ako osud

Jana Šulková - Silnejšia ako osud

Kód tovaru: 9788081640575
Dá sa zvíťaziť nad osudom? Má vôbec zmysel sa snažiť?
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Jana Šulková - Silnejšia ako osud


Dá sa zvíťaziť nad osudom? Má vôbec zmysel sa snažiť?

Lara má takmer všetko. Práve začala študovať na výške, má skvelých priateľov a záľubu, ktorú jej mnohí závidia. Skoro všetok voľný čas trávi na ranči, kde je ako doma. V jedno popoludnie, keď sa chystá vysadnúť na svojho obľúbeného žrebca, vrazí do akéhosi mladíka. Vtedy ešte netuší, že do jej rutinného života vstúpil milovaný človek, ktorého bude musieť čoskoro opustiť.

Ani to, že to bude také ťažké...

Ale prečo? Čo sa stane v jej živote? Proti čomu bude musieť zo všetkých síl bojovať? A zvládne to vôbec? Podarí sa jej byť tou, ktorá bude silnejšia ako osud?

Lara urobí ťažké rozhodnutie, a hoci riskuje veľa, nevzdáva sa. Stále verí, že práve ona bude dosť silná a premôže všetko. Dokonca i osud.

"V prvom ročníku na výške nás zaujímajú iba trampoty so školou, láska, móda a na akú diskotéku večer ísť. To bol aj môj prípad, kým neprišla rana pod pás. Práve vo chvíli, keď som to najmenej čakala, ma zasiahla láska. Spaľujúca, rýchla, divoká a nečakaná. Začala som si plánovať život, myslieť na budúcnosť... No prišli problémy. Taký je osud a ja nemám na výber, iba sa s ním popasovať najlepšie, ako viem – a byť silná. Silnejšia ako osud."

Detaily o knihe:

Počet strán: 272
Väzba: pevná
Rozmer: 135 x 205 mm
Hmotnosť: 360 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081640575
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Motýľ

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.