Martin Antal - ADHD očami ADHD - Pomáhajte a bavte sa
Martin Antal - ADHD očami ADHD - Pomáhajte a bavte sa

Martin Antal - ADHD očami ADHD - Pomáhajte a bavte sa

Kód tovaru: 9788081820021
ADHD očami ADHD - Pomáhajte a bavte sa
11,50 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,49 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Martin Antal - ADHD očami ADHD - Pomáhajte a bavte sa


Kniha s názvom ADHD očami ADHD – Ako to zvládať? od autora Martin Antal priniesla vysvetlenie fenoménu nepozornosti spojenej s hyperaktivitou, ktoré bolo prezentované na vlastných skúsenostiach, a rady, ako zvládať najbežnejšie situácie.

V knihe ADHD očami ADHD - Pomáhajte a bavte sa už nájdete rady pre zvládanie iných okolností. V prvom rade dosť dôkladne „rozoberá“ školu. Práve tam by mali u dieťaťa „odhaliť“ ADHD. A nielen to. V škole trávi dieťa najviac času, má tam najviac povinností a je tu najviac šancí, že sa prejavia problémy.

To zároveň poskytuje veľa príležitostí, ako uľahčiť život dieťaťa, ak mu tie problémy pomôžeme zvládne. Nájdete tu množstvo rád pre riešenie rôznych situácií - so súrodencami, prarodičmi, kamarátmi, partiami, či rodičmi dieťaťa s ADHD. Autor pamätal aj na výlety, oslavy, na prvé lásky a partnerov. Objavíte pohľad na ADHD, ktorý ho zbavuje bremena syndrómu a ukáže, ako ADHD jeho nositeľov obohacuje - a cez nich i tých naokolo. Príklady z filmov a kníh ponúkajú šancu lepšie pochopiť, v čom nositeľ ADHD, v knihe milo nazývaný ADHDík, žije a čo cíti. V závere knihy objavíte aj celkom iný, netradičný pohľad na ADHD a na dieťa, ktoré s ním žije.

Detaily o knihe:

Počet strán: 246
Väzba: brožovaná
Rozmer: 140 x 208 mm
Hmotnosť: 330 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081820021
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Citadella

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.