Geografia - maturita
Geografia - maturita

Geografia - maturita

Kód tovaru: 9788081330407
Príručka GEOGRAFIE pre maturantov, uchádzačov o štúdium na VŠ
a riešiteľov geografickej olympiády.
8,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,99 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Učebnica GEOGRAFIA - pomôcka pre maturantov a uchádzačov o štúdium na vysokej škole.

Ministerstvo školstva SR na základe odporúčania Štátneho pedagogického ústavu zaradilo túto publikáciu do zoznamu odporúčaných učebníc pre stredné školy. Školy si ju môžu zakúpiť zo svojich finančných prostriedkov a používať ju na vyučovacích hodinách.

Kniha je vhodná pre študentov stredných škôl, ako pomôcka pri príprave na maturity alebo prijímacie skúšky na vysoké školy, a taktiež aj tím, ktorí majú záujem o geografiu. Obsahuje výber najdôležitejších tematických celkov stredoškolského učiva podľa štátneho vzdelávacieho programu pre gymnáziá. Podáva prehľad učiva z fyzickej, humánnej, regionálnej, environmentálnej i aplikovanej geografie.

Všetky časti obsahujú okrem základných poznatkov množstvo ďalších informácií, grafy a schémy, prehľadné tabuľky s najnovšími štatistickými údajmi, ktoré sa týkajú rozlohy, počtu obyvateľstva, hrubého domáceho produktu, najväčších miest a ostatných hospodárskych aktivít. Mapy poskytujú základné priestorové informácie o geografických skutočnostiach v texte a vhodne ho tak dopĺňajú.

Detaily o knihe:

Počet strán: 348
Väzba: brožovaná
Rozmer: 147 x 209 mm
Hmotnosť: 330 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081330407
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Enigma

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.