Ivan Teplička - Fyzika maturita
Ivan Teplička - Fyzika maturita

Ivan Teplička - Fyzika maturita

Kód tovaru: 9788081330384
Ivan Teplička - Fyzika maturita
8,50 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,50 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Ivan Teplička - Fyzika maturita


Ministerstvo školstva SR na základe odporúčania Štátneho pedagogického ústavu zaradilo túto publikáciu do zoznamu odporúčaných učebníc pre stredné školy. Školy si ju môžu zakúpiť zo svojich finančných prostriedkov a používať ju na vyučovacích hodinách.

Nové prepracované vydanie knihy FYZIKA - pomôcka pre maturantov a uchádzačov o štúdium na VŠ.

Komu je kniha určená? Stredoškolským študentom môže pomôcť rozšírením poznatkov zo štandardných učebníc, ktorých obsah nestačí na prípravu na maturitnú skúšku z fyziky. Stredoškolským učiteľom fyziky poskytne prehľad poznatkov potrebných na prípravu študentov na maturitnú skúšku. Užitočná môže byť tiež uchádzačom o štúdium na vysokých školách pri príprave na prijímacie skúšky, resp. riešiteľom fyzikálnej olympiády.

Text knihy je rozdelený do ôsmich kapitol, ktoré sú ďalej členené na podkapitoly. Každá podkapitola obsahuje teoretický prehľad poznatkov, riešené príklady a neriešené úlohy s výsledkami. V niektorých častiach kniha mierne rozširuje učivo z cieľových požiadaviek – napr. použitie základov diferenciálneho a integrálneho počtu, Gibbsov zákon fáz, obvody RLC, špeciálna teória relativity atď.

Detaily o knihe:

Počet strán: 392
Väzba: brožovaná
Rozmer: 147 x 209 mm
Hmotnosť: 370 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081330384
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Enigma

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.