Testy zo slovenského jazyka na prijímacie skúšky
Testy zo slovenského jazyka na prijímacie skúšky

Monika Áčová - Testy zo slovenského jazyka na prijímacie skúšky na osemročné gymnáziá

Kód tovaru: 9788081402302
Testy zo slovenského jazyka na prijímacie skúšky na osemročné gymnáziá.
11,70 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,69 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Monika Áčová - Testy zo slovenského jazyka na prijímacie skúšky na osemročné gymnáziá


Profesionálne zostavená zbierka testov zo slovenského jazyka a literatúry, ktoré sú relevantnou prípravou žiakov pri príprave na prijímacie skúšky na osemročné gymnáziá. Je zostavená učiteľmi osemročných gymnázií. Pracovný zošit šetrí čas a energiu pri hľadaní vhodných učebných pomôcok, podkladov či iných materiálov učiteľom, ale aj rodičom a samotným žiakom.

Ide o zbierku testov zo slovenského jazyka a literatúry určenú na upevnenie, opakovanie a precvičovanie učiva 1. – 5. ročníka základnej školy, ako aj efektívnu prípravu na prijímacie pohovory na osemročné gymnáziá.

Pracovný zošit slúži k zdokonaleniu čitateľskej gramotnosti žiakov, k rozvoju poznávacích a komunikačných schopností žiaka, pričom sa sústreďuje na prehĺbenie schopnosti čítať s porozumením (súvislé aj nesúvislé texty).

Koncepcia pracovného zošita Testy zo slovenského jazyka na prijímacie skúšky na osemročné gymnáziá je navrhnutá tak, aby obsahovala úlohy na zopakovanie učiva z gramatickej, slohovej a literárnej zložky jazyka.

Súčasťou pracovného zošita Testy zo slovenského jazyka na prijímacie skúšky na osemročné gymnáziá je aj stručné zhrnutie základných poznatkov zo slovenského jazyka a literatúry, ktoré si má osvojiť žiak v 1. – 5. ročníku ZŠ.

Obsah pracovného zošita Testy zo slovenského jazyka na prijímacie skúšky na osemročné gymnáziá je vypracovaný v súlade so ŠVP pre ZŠ.

Detaily o knihe:

Počet strán: 64
Väzba: brožovaná
Rozmer: 210 x 297 mm
Hmotnosť: 180 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081402302
Rok vydania: 2016
Vydavateľstvo: Raabe

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.