Zmaturuj! z anglického jazyka 1 - Juraj Belán
Zmaturuj! z anglického jazyka 1 - Juraj Belán

Zmaturuj! z anglického jazyka 1 - Juraj Belán

Kód tovaru: 9788073580209
Učebnica z anglického jazyka na prípravu na maturity - Zmaturuj z anglického jazyka 1.
10,49 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,49 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Zmaturuj! z anglického jazyka 1 - Juraj Belán


Praktický pomocník pre každého študenta, ktorý chce úspešne zmaturovať z angličtiny a uspieť na prijímacích skúškach na vysokú školu.

Publikácia predkladá ucelený súhrn stredoškolského učiva gramatiky anglického jazyka.

Všetky dôležité gramatické javy sú podrobne vysvetľované v slovenskom jazyku a sú doplnené množstvom príkladov (slov, väzieb, viet, fráz), ktoré vychádzajú z živej hovorovej angličtiny. Kapitoly sú systematicky doplnené prehľadnými tabuľkami, znázorňujúcimi gramatické tvary a ich použitie i praktickými prehľadmi rôznych väzieb (napr. predložkových, časových).

V prílohe čitateľ nájde zhrnutie nepravidelných a frázových slovies, skrátených tvarov slovies aj základné zásady týkajúce sa pravopisu.

Rozdelenie textu na hlavný text a doplňujúce poznámky v stĺpci na okraji umožňuje rozlíšiť základné a rozširujúce informácie.

V poznámkovom stĺpci čitateľ nájde aj odkazy na cvičenia, v ktorých si môže príslušné gramatické javy precvičiť (v publikácii Grammar Practice 1, 2, Didaktis 2002).

Vyhľadávanie v knihe zjednodušuje grafické zvýraznenie dôležitých pojmov a tiež register anglických a slovenských pojmov v závere knihy.

Publikácia je určená študentom stredných škôl, ktorí ju využijú počas celého stredoškolského štúdia, na prípravu na maturitu i na prijímacie skúšky na vysoké školy.


Edícia Zmaturuj - vydavateľstvo Didaktis


Detaily o knihe:

Počet strán: 256
Rozmer: 170 x 245 x 15 mm
Hmotnosť: 432 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788073580209
Plánovaný dátum vydania: Október 2015
Vydavateľstvo: Didaktis
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.