Dominika Strašiftáková - Fitness Guru Recepty 1
Dominika Strašiftáková - Fitness Guru Recepty 1

Dominika Strašiftáková - Fitness Guru Recepty 1

Kód tovaru: 9788097186203
Pozdravte výživné chutné jedlo. Pozdravte peknú postavu. Pozdravte život plný energie!
14,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Nové vydanie titulu Zdravé fitness recepty.

Prvá kniha s výberom vašich najobľúbenejších receptov v novom dizajne, doplnená o výživové hodnoty!

Viac ako stovka receptov je prehľadne rozdelená do 11 kategórií. Na vybraných ukážkach môžete vidieť, že sme pre vás doplnili energetické hodnoty receptov a tiež informácie o bezlepkových, bezlaktózových ale aj vegan, raw a paleo receptoch. Veríme, že sa vám kniha bude páčiť a pomôže vám na ceste za lepším zdravím a životom! :)

Mnohí z nás by sa chceli chutne a dobre najesť, najradšej v priebehu pár minút. Nie každý ale môže v kuchyni tráviť hodiny času a preto sú naše recepty jednoduché, rýchle, chutné a hlavne poriadne výživné!

V tejto knihe nájdete vyše 100 pestrých fitness receptov aj s fotkami a podrobným návodom, ktoré vás, na rozdiel od nezmyselných diét, prirodzene nasmerujú k zdravému životnému štýlu. Pomôžeme vám vytvárať zdravé alternatívy raňajok, hlavných jedál, dezertov, ako aj zdravý domáci chlieb. Nebojte sa, nájdete tu tiež sladkosti a dobroty vhodné aj na večer! :)

Každým receptom potvrdzujeme myšlienku, že zdravá strava je zábava plná nových chutí a zážitkov. Neraz vôňa šíriaca sa z kuchyne priláka mlsné jazýčky ešte predtým, ako stihnete elegantne naaranžovanú delikatesu vystaviť na stôl v plnej kráse.

“Sme to, čo jeme.” a “V zdravom tele zdravý duch!” nie sú iba výmyslami - už naši predkovia si dobre uvedomovali dôležitosť kvalitnej stravy. Spomeňte si na babičku, ako vás vykrmovala. :)

Je čas zamávať fastfoodom a polotovarom na rozlúčku a zoznámiť sa s reálnym plnohodnotným jedlom. Nával životnej energie, dobrá nálada a uvoľnenosť sú iba malým poďakovaním vášho tela za znížené riziko chorôb a dlhší, kvalitnejší život.

Nepotrebujete sa kŕmiť diétnymi šalátmi a mrkvou bez chuti, aby ste boli zdraví. Chce to len trochu odvahy skúsiť niečo nové!

Pozdravte výživné chutné jedlo. Pozdravte peknú postavu. Pozdravte život plný energie!

Detaily o knihe:

Počet strán: 120
Väzba: špirálová
Rozmer: 148 x 210 mm
Hmotnosť: 270 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788097186203
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Fitness Guru

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.