Dominika Strašiftáková - Fitness Guru Recepty 2
Dominika Strašiftáková - Fitness Guru Recepty 2

Dominika Strašiftáková - Fitness Guru Recepty 2

Kód tovaru: 9788097186210
Pokračovanie úspešného vydania Zdravé Fitness recepty.
14,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Dominika Strašiftáková - Fitness Guru Recepty 2


Originálne pokračovanie tých najlepších fitness receptov pre vás je konečne tu!

Moderný, čistý dizajn, prehľadná organizácia receptov a energetické hodnoty dochucujú pôžitok z ďalšej stovky receptov, ktoré vám ľahko pomôžu na ceste ku zdraviu. Knihu sme robili pre vás a preto sú na základe vašich návrhov jednotlivé recepty označené ako bezlepkové, bezlaktózové a tiež vhodné na večeru. Typy receptov sú vyberané rovnomerne, aby si každý prišiel na svoje. Pestrá strava je dôležitá! :)

Príbory štrngocú, vôňa zdravého jedla je vo vzduchu, slinky sa zbiehajú a vy sa už neviete dočkať, kedy schytíte príbor do ruky a naplno si vychutnáte zaslúžené vynikajúce jedlo.

My veríme, že stravovanie nie je iba nutnosťou. Pre nás je chvíľa jedenia hotová udalosť, ktorú si užívame naplno a teší nás, že sa o ňu môžeme podeliť s vami pomocou našich receptov. Vieme, že je veľkou zodpovednosťou každého z nás vybrať, čo vloží do úst, a preto naše recepty tvoríme vždy svedomito, s úmyslom “dať to dokopy” čo najzdravšie, s využitím plnohodnotných a vyvážených surovín.

Hrdo vám servírujeme to najlepšie z našej kuchyne, knihu ”varenú” viac ako pol roka, “dochutenú” skúsenosťami z prvého vydania a vašimi skvelými návrhmi. Doprajte si ďalšiu stovku tých najoriginálnejších receptov a pridajte sa k desaťtisícom našich zdravých a sýtych fanúšikov.

Detaily o knihe:

Počet strán: 116
Väzba: špirálová väzba
Rozmer: 148 x 210 mm
Hmotnosť: 270 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788097186210
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Fitness Guru

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.