Ján Zbojek - Zlaté pravidlá stravovania
Ján Zbojek - Zlaté pravidlá stravovania

Ján Zbojek - Zlaté pravidlá stravovania

Kód tovaru: 9788081290763
Kniha Zlaté pravidlá stravovania od autora Ján Zbojek - ucelený systém stravovacích návykov zameraných na dosiahnutie a udržiavanie zdravia, energie a vitality.
12,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Zlaté pravidlá stravovania od autora Ján Zbojek.


Kniha Zlaté pravidlá stravovania je voľným pokračovaním knihy Šlabikár zdravia.

Keďže bol po predchádzajúcej knihe zameranej na zdravú výživu dopyt, autor sa rozhodol prísť s touto novinkou.


Stravovacie návyky.


Od detstva si vytvárame základné stravovacie návyky bez toho, aby sme o nich rozhodovali. Automaticky ich preberáme od našich rodičov, blízkeho okolia a spoločnosti.

Keď sa začíname viac zaujímať o kvalitu a zloženie našej stravy, stretávame sa s množstvom diét a protichodných názorov na zdravú výživu.

Viete o tom, že výrobcovia potravín a predajcovia sa najviac podieľajú na vzdelávaní ľudí v oblasti výživy? Chcem tým naznačiť, že vzdelávanie ohľadom zdravej výživy je zmanipulované.

Naša nevedomosť pri výbere a spôsobe prípravy stravy nám spôsobuje čoraz vážnejšie zdravotné problémy.


O knihe Zlaté pravidlá stravovania.


Zlaté pravidlá stravovania od autora Ján Zbojek tvoria ucelený systém stravovacích návykov zameraných na dosiahnutie a udržiavanie zdravia, energie a vitality. Zlaté pravidlá vychádzajú zo systému zdravia, ktorý je dôkladne rozobratý v Šlabikári zdravia.

Kniha je rozdelená do dvoch častí:

V prvej časti sa dozviete najdôležitejšie informácie o tom, aký ste metabolický typ, o hlavných druhoch potravín a ich zložení, o správnych kombináciách potravín, o biologických stravovacích cykloch, o energii na trávenie jedál a o najvhodnejšom pomere surovej a varenej stravy a spôsobe ich prípravy.

V druhej časti je daný dôraz na systém a technológiu prípravy zdravých jedál. Je tu predstavených vyše 165 návrhov konkrétnych receptov.
Sú rozdelené podľa hlavných druhov jedál a tiež podľa použitých druhov potravín. Podľa nich si môžete pripravovať chutné a zdravé jedlá prispôsobené špeciálne pre váš metabolický typ.
Recepty sú navrhované tak, aby ste si mohli do nich pridávať tie suroviny, ktoré vám najviac chutia a vyhovujú. Každý človek by mal mať vlastný jedálny lístok a svoju diétu.

Po prečítaní knihy pochopíte čo, prečo, kedy a ako máte jesť, aby ste boli zdraví a plní energie.

Detaily o knihe:

Počet strán: 155
Rozmer: 140 x 175 mm
Väzba: brožovaná
Hmotnosť: 176 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081290763
Rok vydania: 2017
Vydavateľstvo: Paco Fin

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.