Juraj Thal - Nenávisť
Juraj Thal - Nenávisť

Juraj Thal - Nenávisť

Kód tovaru: 9788089718948
Čo spája brutálne vraždy pod Zoborom? Dozviete sa v knihe Nenávisť od autora Juraj Thal.
12,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Juraj Thal - Nenávisť


Čo spája brutálne vraždy pod Zoborom?

V marci roku 2005 počas nočnej služby privolajú vyšetrovateľa Lea Legena k novému prípadu, ktorý vyzerá na prvý pohľad ako neškodný požiar chaty v lesoch nad Nitrou.

Polícia však v pivnici objaví ohorené telo a tajomný odkaz. Mŕtvym mužom je univerzitný profesor, a keď začnú miznúť aj iní jeho kolegovia, nastáva v celom meste panika a strach.

Kto bude ďalší na rade?

Pri vyšetrovaní sa Leo dostáva do slepej uličky a čelí najťažšiemu prípadu svojej kariéry. Stopy chýbajú, podozrivých je veľa a dôkazy žiadne. Obete ale pribúdajú...

Podarí sa mu rozlúsknuť záhadné posolstvá, ktoré po sebe vrah zanecháva a podarí sa mu zistiť motív týchto vrážd?

Alebo zlyhá a bude zodpovedný za besnenie sériového vraha?

Viac titulov slovenských autorov detektívok nájdete v našej ponuke: slovenské krimi

Detaily o knihe:

Počet strán: 270
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 130 x 200 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089718948
Predbežný dátum vydania: 31.5.2017
Vydavateľstvo: Artis Omnis

Recenzie

utorok, 04. júl 2017
Kniha Nenávisť je právom označovaná za slovenský krimitriler. Autor nám predostrel príbeh, v ktorom kriminalistami pomocou nenápadných indícií majú možnosť krok po kroku zistiť kto je vrahom, ale učinia tak? Je to presne tá kniha, ktorú keď raz máte vo svojich rukách, nemienite ju pustiť ani za predpokladu únavy a kruhov pod očami na druhý deň. Hneď od začiatku kniha vyvoláva u čitateľa záujem, napätie a hlavne potrebu vyriešiť otázku: „Kto a prečo sa stal vrahom?“ Nejde o zo dňa na deň napísanú knihu. Dej je prepracovaný, je zahalený rúškom tajomstva a spája minulosť so súčasnosťou. Je premyslený, plný neočakávaných zvratov, symboliky. Obsahuje množstvo zaujímavých opisov prostredia, ktoré vtiahnu čitateľa úplne do centra diania. U autora by som chcela vyzdvihnúť jeho šikovnosť myslenia a prepájania myšlienkových pochodov. Zimomriavky zaručené,u mňa sa objavili pri úplne poslednej vete tejto knihy :) Odporúčam všetkým vášnivým čitateľom, túžiacich po niečom novom :)
Lenka Rokyčáková