Andrea Coddington - Dedičný hriech
Andrea Coddington - Dedičný hriech
Andrea Coddington - Dedičný hriech _product
Andrea Coddington - Dedičný hriech

Andrea Coddington - Dedičný hriech

Kód tovaru: 9788055165011
Ozajstná, živá a inšpiratívna, presne takto sa dá tromi slovami opísať kniha Dedičný hriech.
11,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Andrea Coddington - Dedičný hriech


Dorota Jasná, mladá žena z Bratislavy, ktorej je na Slovensku dobre, si pláva životom, ibaže osud ju fackuje raz z jednej raz z druhej strany. Svoju osudovú osudovú lásku  stretáva až na potulkách Talianskom.

Matej je úplne iný ako chlapci, ktorých poznala dovtedy, ich láska je okamžitá a intenzívna. Vzťah, do ktorého sa hlavní hrdinovia vrhnú bez hlavy a rezervy, odhaľuje komplikované väzby medzi Dorotou a jej rozvedenou mamou. Mama je opustená, nešťastná, že v živote sa nerozhodla pre seba, ale pre iných.

Ďalšiu generáciu predstavuje direktívna, ale láskavá babka, ktorá nadovšetko miluje svoje vnučky. Tým dokáže odpustiť všetko. Dorotin vzťah sa komplikuje aj s navonok sebavedomou sestrou Simonou.

Vo vzťahovej rovnici chýbal už len Matej... Neočakávané tehotenstvo sa mladý pár rozhodne prerušiť, čo je skratka k ich rýchlemu sobášu a ešte rýchlejšiemu rozvodu. Dorota však skutočnú lásku zo srdca nedostane, hoci sa všemožne snaží.

Kúsok Mateja si tajne ukradne na doživotie. Synom Jakubom sa otvorí Pandorina skrinka tajomstiev a priznaní, ktoré všetko zmenia. Niektoré hriechy sú totiž dedičné, pykajú za ne celé generácie...

Detaily o knihe:

Počet strán: 248
Väzba: pevná
Rozmer: 135 x 210 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055165011
Rok vydania: 16. október 2018
Vydavateľstvo: IKAR

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.