František Kozmon - Kukučka
František Kozmon - Kukučka

František Kozmon - Kukučka

Kód tovaru: 9788055163468
František Kozmon - Kukučka
13,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,90 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

František Kozmon - Kukučka


Stál som tam ako obor týčiaci sa nad okolím, vypínajúci hruď, nepremožiteľný. Podo mnou ležala moja obeť. Teraz už len bezvládne telo bez života, namočené vo vlastnej krvi. Keď som takto svoju prvú obeť videl, neubránil som sa smiechu. Zdalo sa mi ironické, že mi kedysi naháňala strach. Určite by jej ani na um nezišlo, že by sa v skutočnosti ona mala báť mňa. A už vôbec nie to, že by som práve ja mohol skoncovať s jej životom.

V Bratislave zavraždili ženu bohatého plastického chirurga. Jej muž je nezvestný a v honosnej vile pod Slavínom, kde objavili telo, zostali len dve adoptívne deti. Súrodenci svorne tvrdia, že nič nepočuli ani nevideli.

Vyšetrovania sa ujíma kapitán Marek Wolf, ktorý postupne odkrýva rodinné tajomstvá vedúce k odhaleniu vraha. Keď sa však začne domnievať, že je na správnej stope, v prípade náhle začnú pribúdať obete…

Wolf sa popri práci musí vyrovnať aj s ďalšími problémami. Vzťahy na krajskom riaditeľstve sú napäté. Môže za to nový riaditeľ oddelenia, ktorý vo funkcii nahradil Karola Luptáka. Ten bojuje s osobnými démonmi a so zdanlivo neobjasniteľným prípadom, ktorý ho núti pochybovať o vlastných schopnostiach.


Knihy od autora František Kozmon


František Kozmon - Vlk
František Kozmon - Kukučka
František Kozmon - Potkan
František Kozmon - Rosnička

Detaily o knihe:

Počet strán: 384
Rozmer: 137 x 205 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 475 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055163468
Rok vydania: 2018
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.