Katarína Gillerová - Dievča v zrkadle
Katarína Gillerová - Dievča v zrkadle

Katarína Gillerová - Dievča v zrkadle

Kód tovaru: 9788022020763
Najnovší román Kataríny Gillerovej opäť ponúka pútavý dej s prekvapujúcimi zvratmi a témy, ktoré chytia za srdce každú ženu.
11,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt
Katarína Gillerová je obľúbená slovenská autorka, ktorá má na svojom konte už šestnásť kníh. Každoročne prináša na trh novú knihu.

Kniha Dievča v zrkadle, príbeh plný prepletených osudov, prinúti čitateľky knihu neodložiť, kým neobrátite posledný list. 

Hotely, koncertné sály, ustavičné cestovanie – tak vyzeralo detstvo Olívie, ktorej rodičia mali kapelu. Chýbali jej kamarátky a pocit rodinnej istoty. Tú neskôr nachádza ako dospelá v Jonášovej rodine.

Olívia sa snaží potlačiť traumy z detstva a teší sa na spoločný život s Jonášom. Do jej plánov nečakane zasiahne príchod nového šéfa do firmy – bývalého spolužiaka, ktorého kedysi odmietla. Keď sa šéf rozhodne využiť túto príležitosť, aby sa jej pomstil, Olívia nachádza oporu v kamarátke Dorote, ktorá sa sama snaží vyrovnať so životnými sklamaniami.

Nádejou pre Dorotu sa stáva sympatický osamelý muž, ktorý ju zahŕňa pozornosťou. Keď však kamarátky nájdu v pivnici jeho vily ukrytú bábiku a detské oblečenie, nádej sa mení na podozrenie...

Detaily o knihe:

Počet strán: 312
Väzba: pevná
Jazyk: slovenský
EAN: 9788022020763
Rok vydania: 13. november 2018
Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.