Bernard Koprna - Finančná nezávislosť teraz
Bernard Koprna - Finančná nezávislosť teraz

Bernard Koprna - Finančná nezávislosť teraz

Kód tovaru: 9788097351700
Bernard Koprna - Finančná nezávislosť teraz
17,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena17,99 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Bernard Koprna - Finančná nezávislosť teraz


Čo ak by finančná sloboda nemala absolútne nič spoločné s peniazmi? Pridajte sa ku top slovenskému koučovi Bernardovi Koprnovi na cestu do srdca finančnej nezávislosti.

V tejto praktickej, no odľahčenej knihe vás bude Bernard viesť k úplne novému vzťahu s vašimi financiami ku vzťahu naplnenom nezávislosťou, zábavou a možno dokonca aj množstvom peňazí.

V prvej časti knihy, Základoch, vám Bernard predstaví Zvnútra-von porozumenie úplne nový spôsob ako pochopiť seba, vašu psychológiu a váš finančný život. Zoberie vás tiež na prehliadku histórie peňazí, vyjasnenia si, na čo peniaze dobré sú, na čo nie, a prečo ujasnenie si tohto je jedným z kľúčov k finančnej nezávislosti.

Popri čítaní v sebe budete odkrývať hlbšiu kapacitu pre objavovanie, kreativitu a zábavu. Nakoniec sa naučíte ísť za vaše osobné a kultúrne nastavenia a objavíte, aké to je byť skutočne finančne nebojácny!

Potom v časti dva, Praktickosti, vás Bernard prevedie tým, čo za posledných 9 rokov videl pri práci s klientmi na finančných veciach, vrátane riešenia problémov, predajov, strachu z odmietnutia, zákazníckych služieb, dlhu a hlavne, ako zarobiť peniaze (a spraviť zo zarábania peňazí zábavu).

Po prečítaní časti 2 sa môžete pristihnúť ako prinášate na trh vaše produkty a služby úplne novým spôsobom, so skutočným pocitom ľahkosti a nezávislosti.

Detaily o knihe:

Počet strán: 136
Rozmer: 148 x 210 mm
Väzba: brožovaná
Hmotnosť: 290 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2019
EAN: 9788097351700
Vydavateľstvo: Bernard Koprna Internacional

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.