Zuzana Bilavská - Diaľnica sĺz
Zuzana Bilavská - Diaľnica sĺz

Zuzana Bilavská - Diaľnica sĺz

Kód tovaru: 9788081971815
Detektívka Diaľnica sĺz od autorky Zuzana Bilavská.
9,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,68 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Zuzana Bilavská - Diaľnica sĺz


Diaľnica číslo 16 je súčasťou diaľničného systému Trans-Kanada a s najväčšou pravdepodobnosťou na nej stretnete viac medveďov než áut.

Nádherná príroda, čerstvý vzduch a žiarivé vodopády. Cesta je svojím krásnym a zároveň zlovestným aspektom tým najlepším priateľom samotného diabla a miestni obyvatelia jej nepovedia inak ako DIAĽNICA SĹZ. Prezývku dostala zaslúžene. Už po desaťročia na nej miznú dievčatá a ženy, ktoré zostali navždy nezvestné, alebo sa ich telá našli zohavené v jej blízkosti. Napriek niekoľkým podozrivým zostáva táto záhada po desaťročia nevyriešená a obete stále pribúdajú...

Kniha Diaľnica sĺz číslo 16 od autorky Zuzana Bilavská predstavuje fiktívny príbeh vytvorený na základe skutočných faktov. Hlavnou postavou je šéfredaktor novín The Seattle Times, Don Shelton. Uprostred noci obdrží telefonát, v ktorom mu príslušník Kanadskej kráľovskej jazdnej polície oznamuje zmiznutie jeho dcéry. Don odchádza do Kanady a zúčastňuje sa pátrania po nezvestnej Madison. Počas vyšetrovania postupne odhaľuje príbehy dievčat a žien, ktorých zmiznutia a vraždy zostali zahalené tajomstvom a jeho nádej na nájdenie dcéry tak slabne každým dňom.

Detaily o knihe:

Počet strán: 304
Rozmer: 135 x 204 mm
Hmotnosť: 360 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081971815
Rok vydania: 2019
Vydavateľstvo: Elist

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.