Dievča, ktoré musí zomrieť - Millennium 6
Dievča, ktoré musí zomrieť - Millennium 6

Dievča, ktoré musí zomrieť - Millennium 6

Kód tovaru: 9788055168258
Dievča, ktoré musí zomrieť - Millennium 6
14,70 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,70 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Šieste pokračovanie série Millennium - Dievča, ktoré musí zomrieťMikael Blomkvist a Lisbeth Salanderová odhalia ruské trolie farmy.


V štokholmskom parku zomrie bezdomovec. Na prvý pohľad to vyzerá ako bežné tragické úmrtie, no patologičke Fredrike Nymanovej sa čosi nepozdáva a osloví Mikaela Blomkvista. Blomkvist sa tak trochu nechcene začne zaujímať o prípad. Bezdomovca opakovane počuli blúzniť o švédskom ministrovi obrany Johannovi Forsellovi. Šlo o čisté bludy, alebo mal žobrák naozaj niečo spoločné s vládou?

Mikael požiada o pomoc Lisbeth Salanderovú, no tá po pohrebe Holgera Palmgrena vycestovala z krajiny a teraz akoby sa pod ňou zľahla zem.

Nikto netuší, že odišla do Moskvy, aby si raz a navždy vyrovnala účty so sestrou Camillou. Už ju nebaví byť korisťou, túži byť predátorom.

Dievča, ktoré musí zomrieť je veľké finále série Millennium z dielne Lagercrantza, plné politických škandálov, mocenskej hry, skúmania DNA, expedícií do Himalájí a dezinformačných internetových kampaní šíriacich nenávisť, ktorých korene siahajú až do ruskej trolej farmy.


Knižná séria Millennium


Detaily o knihe:

Počet strán: 320
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 160 x 245 mm
Hmotnosť: 522 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055168258
Rok vydania: 2019
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.