Dúfajme, že ho nikdy nebudeš potrebovať
Dúfajme, že ho nikdy nebudeš potrebovať

Dúfajme, že ho nikdy nebudeš potrebovať

Kód tovaru: 9788056610077
Dojímavé zúčtovanie nielen so smrťou, ale aj so životom, s láskou a materstvom, s modernými vzťahmi a ich nemilosrdnými očakávaniami.
14,49 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,49 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Dúfajme, že ho nikdy nebudeš potrebovať


Keď ti zaželám dobrú noc, netuším, že je to naposledy. Keby som to vedela, naša rozlúčka by bola podstatne emotívnejšia. Namiesto toho len prehodím, že si asi pôjdem ľahnúť k Ivanovi. Ty neprotestuješ. S pohľadom upretým na obrazovku počítača ma necháš ísť a ja idem. Naposledy sa ti otočím chrbtom a vyjdem z miestnosti. Myslím si, že zajtra ráno sa opäť uvidíme. To sa však nestane. Už nikdy sa neuvidíme.

V jedno obyčajné októbrové ráno nájde Carolina svojho muža mŕtveho v posteli a v jedinom okamihu sa celý jej svet obráti hore nohami. Odrazu zostane so svojím malým synom celkom sama a musí si zvyknúť na nový údel. Zároveň sa nostalgicky vracia do minulosti a prehodnocuje svoj doterajší život.

Dúfajme, že ho nikdy nebudeš potrebovať je dojímavé zúčtovanie nielen so smrťou, ale aj so životom, s láskou a materstvom, s modernými vzťahmi a ich nemilosrdnými očakávaniami. Carolina čitateľovi odhalí desať rokov svojho života plného lásky a žiaľu, desať rokov života, ktorý sa navzdory všetkým plánom rozhodol vydať úplne inou cestou.

Detaily o knihe:

Počet strán: 368
Rozmer: 130 x 200 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 492 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2019
EAN: 9788056610077
Vydavateľstvo: Lindeni

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.