Kristy Cambron - Motýľ a husle
Kristy Cambron - Motýľ a husle

Kristy Cambron - Motýľ a husle

Kód tovaru: 9788089822331
Kristy Cambron - Motýľ a husle
12,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Prvý diel z knižnej série Ukryté majstrovské dielo Motýľ a husle od autorky Kristy Cambron vydavateľstva i527.net


Záhadný obraz vdýchne nádej a krásu do najtemnejších kútov Osvienčimu a do jedného z najosamelejších sŕdc na Manhattane.

Súčasnosť: Obchodníčke s umením Sere Jamesovej sa pred dvomi rokmi pred oltárom zrútil svet. Túžba po rozptýlení v nej nanovo rozdúcha záujem o záhadný portrét, ktorý videla v detstve – obraz mladej huslistky s prenikavo modrými očami. Počas pátrania po ňom sa spoznáva s Williamom Hanoverom, vnukom bohatého kalifornského magnáta, ktorý môže byť kľúčom k nájdeniu strateného diela. Sera a William spoločne odkrývajú príbeh maľby: dramatické osudy rakúskej huslistky Adele von Bronovej.

Viedeň, 1942: Keď obľúbenkyňa rakúskej aristokracie, talentovaná huslistka a dcéra vysokopostaveného predstaviteľa Tretej ríše Adele začne s pašovaním Židov z Viedne, riskuje všetko. Jej život oplývajúci bohatstvom a privilégiami sa v zlomku sekundy mení na realitu, kde vládne hlad a ostnatý drôt.

Sera postupne odhaľuje históriu obrazu a zároveň nachádza krásu na tých najnečakanejších miestach: v pochmúrnom osvienčimskom tábore a v hlbokých zákutiach svojho utrápeného srdca.

Detaily o knihe:

Originálny názov knihy: The Butterfly and the Violin

Počet strán: 402
Rozmer: 142 x 210 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 431 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2019
EAN: 9788089822331

Vydavateľstvo: i527.net

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.