Lucia Sasková - Odsúdená
Lucia Sasková - Odsúdená

Lucia Sasková - Odsúdená

Kód tovaru: 9788022021494
Hlavná hrdinka v knihe Odsúdená od autorky Lucia Sasková musí nečakane čeliť krutej diagnóze, ktorá jej obráti naruby celý život.
14,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,90 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Lucia Sasková - Odsúdená


Lucia Sasková, jedna z najúspešnejších súčasných slovenských spisovateliek, prináša vo svojich románoch zložité, znepokojujúce, až kontroverzné témy. Tejto zásade ostala verná aj vo svojej najnovšej, ôsmej knihe s názvom Odsúdená.

Hlavná hrdinka musí nečakane čeliť krutej diagnóze, ktorá jej obráti naruby celý život. Má pocit, že ju nespravodlivo odsúdili na smrť, hoci sa ničím neprevinila – bez možnosti obhajoby či odvolania. Koniec jej života sa nezadržateľne blíži, a tak sa púšťa do boja. S prácou, okolím, najbližšími a v neposlednom rade sama so sebou. Má len dve možnosti: buď začne žiť naplno, alebo bude nečinne čakať na koniec. Vyberie si prvú možnosť a opúšťa stereotypný život, na aký bola zvyknutá. Jej pohľad na svet je zrazu iný, oveľa intenzívnejšie vníma všetko, čo bolo kedysi pre ňu samozrejmosťou. Lebo to, že zdravie je v živote človeka najdôležitejšie, nie je klišé, ale realita, ktorú si človek uvedomí, až keď oň príde...

Detaily o knihe:

Počet strán: 344
Väzba: pevná
Rozmer: 130 x 200 mm
Hmotnosť: 466 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788022021494
Rok vydania: 2019
Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.