Ada Becker - Rozhovory v tichu
Ada Becker - Rozhovory v tichu

Ada Becker - Rozhovory v tichu

Kód tovaru: 9788057023012
Kniha Rozhovory v tichu od autorky Ada Becker.
14,99 €
Predajná cena
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Ada Becker - Rozhovory v tichu


Kniha spája unikátny svet detí so svetom dospelých. Úprimné a inšpiratívne rozhovory matky a jej 10 ročnej dcéry Hanky pomáhajú pochopiť bolesť duše a ukazujú jednoduchú cestu k radosti, sebaláske, sebavedomiu, prípadne naštartujú samoliečenie.

Hanka svojím múdrym detským postojom a jednoduchosťou otázok inšpiruje dospelých zamýšľať sa nad skutočnosťou, realitou, akú vidia deti. V rozhovoroch nachádzame inšpirácie, ako sa na život pozerať s detskou ľahkosťou a overené návody, ako sa do vlastného života znovu zamilovať.

Prepojením jedinečnosti detského vnímania sa otvára utajený svet nášho vnútorného dieťaťa. Citlivo a v bezpečí sa vytvára priestor pre odokrytie našich dávnych zranení, či nespracovaných situácii. Naše vnútorné dieťa nezabúda. Pod ťarchou rokmi starých nánosov bolesti stráca silu a schopnosť radovať sa a žiť v spontánnosti. So stále väčšou odvahou sa stotožňuje s postavami metafor a prirovnaní z príbehov v knihe.

Spolu s Hankou dovoľuje otvárať a liečiť svoje rany, strachy a bolesť. Nachádza tak úľavu, radosť a vytúženú cestu ku šťastiu. V rozhovoroch si svoje odpovede nájdu deti aj dospelí. Kniha je určená ako jednotlivcom, tak celým rodinám. Hlbokými rozhovormi dokážeme vytvoriť nádherný most medzi nami a ľuďmi, na ktorých nám záleží.

Detaily o knihe:

Počet strán: 140
Väzba: tvrdá
Jazyk: slovenský
EAN: 9788057023012
Rok vydania: 1. novembra 2020
Vydavateľstvo: Ada Becker

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.