Roseanna M. White - Pieseň bez nôt
Roseanna M. White - Pieseň bez nôt

Roseanna M. White - Pieseň bez nôt

Kód tovaru: 9788089822454
Roseanna M. White - Pieseň bez nôt
13,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,90 €
Doba dodania: 5 - 14 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Roseanna M. White - Pieseň bez nôt - Tiene nad Anglickom 2


Ak zradí svoje srdce, zachráni mnoho životov. Nájde na to odvahu?

Willa Forsytheová je hudobný zázrak a zároveň prvotriedna zlodejka. Na prahu prvej svetovej vojny sa preto dokonale hodí na dôležitú úlohu – získať šifrovací kľúč od známeho huslistu, ktorý sa momentálne nachádza vo Walese.

Lukas de Wilde si užíval život celebrity – až doteraz. Sláva ho pred pár týždňami takmer stála život, pretože každý sa usiluje získať kľúč k práci jeho otca – kryptológa. Lukas má tiež strach o svoju sestru a matku, ktoré sa stratili, keď Nemci vtrhli do Belgicka. Rozptýlenie mu prinesie až stretnutie so zaujímavou a talentovanou Willou Forsytheovou. Nebezpečenstvo hrozí z každej strany a Willa vie to, čo Lukas nie – že ho musí zradiť a vziať mu kľúč, inak bude jej rodina trpieť, rovnako ako trpí tá jeho.

Druhá kniha série Tiene nad Anglickom je pokračovaním príbehu Muž bez mena a je symfóniou presvedčivých hrdinov a intríg, ktoré berú dych. Nájdeme tu múdrosť, vrúcnosť a láskavosť napriek temnote a napätiu tej doby... Whiteová je majsterka historickej fikcie, a preto tu môžeme objaviť správnu dávku z každej oblasti, či to sú dejiny, napätie, humor alebo láska.

Detaily o knihe:

Originálny názov knihy: A Song Unheard
Počet strán: 376
Väzba: brožovaná
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089822454
Rok vydania: 2020
Vydavateľstvo: i527.net

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.