Lucia Sasková - Unesená
Lucia Sasková - Unesená

Lucia Sasková - Unesená

Kód tovaru: 9788022022361
Kniha Unesená od slovenskej autorky Lucia Sasková.
14,90 €
Predajná cena
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Lucia Sasková - Unesená


Populárna slovenská spisovateľka Lucia Sasková má na svojom konte už osem románov, ktorými si získala mimoriadnu priazeň čitateľov.

Jej najnovšia, deviata kniha s názvom Unesená je ďalším potvrdením jej nesporného talentu a schopnosti nastoľovať zložité, kontroverzné témy. Po tragickej smrti rodičov čaká hlavnú hrdinku život, na aký nebola pripravená. Trápia ju vážne finančné problémy, a tak žije od výplaty k výplate a okrem práce nikam nechodí.

Hoci nikoho nehľadala, úplnou náhodou jej do života vstúpi príťažlivý muž, ktorý na rozdiel od nej nemá núdzu o peniaze. Zdá sa jej však až príliš dokonalý a najmä príliš záhadný, aby s ním riskovala hlbší vzťah. Čím dlhšie sa s ním stretáva, tým viac znepokojivých otázok si kladie: Prečo sa s ňou Dávid neukazuje na verejnosti? Kde sa skrýva, keď sa neozýva niekoľko týždňov? A prečo o svojej práci zaryto mlčí? Naozaj je to len pre jej dobro, alebo je z tým niečo viac?

Hlavná hrdinka sa proti svojej vôli postupne ocitá vo svete, v ktorom ide o peniaze a o život - o nič viac, o nič menej. Odrazu nič nie je, ako sa zdá, nikto nie je tým, za koho sa vydáva, a ona sa musí rozhodnúť, na ktorej strane bude stáť.

Detaily o knihe:

Počet strán: 272
Väzba: tvrdá
Jazyk: slovenský
EAN: 9788022022361
Rok vydania: 19. októbra 2020
Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.